Suuremõisa Lasteaed-Põhikool
Tagame lastele konkurentsivõimelise alus- ja põhihariduse omandamise ning pakume mitmekesiseid võimalusi huvi- ja spordiringides osalemiseks.

Suuremõisa kooli ajalugu

Suuremõisa kooli alguseks loetakse reeglina kuupäeva 1. november 1920, kui kool alustas tööd Suuremõisa mõisahoones. Samas on olemas ka arvamus, et Suuremõisa kooli tuleks pidada varem Kaseväljal tegutsenud kooli järglaseks, mis asutati juba 1867. aastal.

Suuremõisa kooli nimed läbi aegade

Aasta

Kooli nimi

1920

Suuremõisa Erakool

1930

Suuremõisa Kõrgem Algkool

1944

Suuremõisa Mittetäielik Keskkool

1950

Suuremõisa 7-kl Kool

1960 – 1963

Töötab ka Maanoorte kool

1961

Suuremõisa 8-kl Kool

1978

Suuremõisa Algkool

1994

Suuremõisa Põhikool

2012 – ...

Suuremõisa Lasteaed-Põhikool

Suuremõisa kooli staažikaimad õpetajad

Töötatuid aastaid kokku

Õpetaja nimi

52 aastat

Aadre Erk

38 aastat

Leida Elbach

30 aastat

Elfriide Kokla

28 aastat

Virve Tampõld

27 aastat

Eha Remmelkoor

26 aastat

Silvia Maasel

26 aastat

Valter Maasel

Suuremõisa kooli õpilaste ja õpetajate arv

Andmed selle kohta, kuidas on muutunud Suuremõisa kooli õpilaste arv alates õppeaastast 1995/1996, mil kool sai jälle põhikooliks. Tabelis on lõpetajate arv, 1. klassi astujate arv, mujale kooli lahkunute arv, mujalt koolist saabunute arv ja kooli õpilaste arv kokku vastaval õppeaastal.

Õppeaasta

Lõpetas

1. klassi

Lahkus

Tuli juurde

Kokku

1995-96

8160387

1996-97

1071691

1997-98

6154698

1998-99

81660102

1999-00

101750106

2000-01

879599

2001-02

128913103

2002-03

9913102

2003-04

11514101

2004-05

955797

2005-06

1255290

2006-07

22412575

2007-08

1417148

2008-09

3222014

2009-10

220114

2010-11

233315

2011-12

11013

Õppeaasta

Lõpetas

1. klassi

Lahkus

Tuli juurde

Kokku

1920. aastal õppis Suuremõisa koolis 20-25 õpilast ja tol ajal oli vaid üks õpetaja. 1940. aastal oli koolis koguni 170 õpilast ja õpetajaid oli 6-8.

Aasta

Õpilasi

Õpetajaid

1920

20-251

1940

1706-8

1970

12013

1994

7410

Suuremõisa kooli vilistlased alates 1931. aastast

Lõpetajate nimekirjad on täielikud alates 1995/1996. õppeaastast. Aastatel 1996-2008 – 9. klassi lõpetajad. Alates 2009. aastast – 6. klassi lõpetajad. Kooli on oodatud info varasemate aastatel lõpetanud õpilaste kohta. Samuti on oodatud teave vilistlaste edasiste õppimis- ja töökohtade kohta.

2020

(Klassijuhataja Jaana Omann)
1. Elisabet Kallas
2. Heleri Lepik
3. Harles Lukk

 

2019

(Klassijuhataja Jaana Omann)
1. Egon Naur
2. Bert Omann
3. Richard Rannu
4. Naatan Treiman
5. Mikk-Kristjan Tüür

 

2018

(Klassijuhataja Külli Kreegi)
1. Karl Eerik Kotter
2. Henri Lepik
3. Minni-Johanna Tüür

 

2017

Ei olnud lõpetajaid

 

2016

(Klassijuhataja Jaana Omann)
1. Hargo Liiving
2. Gudrun Martin
3. Mihkel Mattias Proos

 

2015

(Klassijuhataja Külli Kreegi)
1. Gertrud Martin

 

2014

(Klassijuhataja Külli Kreegi)
1. Lily Marlen
2. Sander Miller

 

2013

(Klassijuhataja Külli Kreegi)
1. Markus Martin
2. Rainer Paar

 

2012

(Klassijuhataja Külli Kreegi)
1. Mart Aleks Nittim (2012 – 2015 Palade Põhikool)

 

2011

1. Anni Miller
2. Ester Pärn

 

2010

(Klassijuhataja Jaana Omann)
1. Alar Pähn
2. Vaino Toompuu (2010 – … Kõpu kool)

 

2009

1. Liisu Maar (2009 – 2012 Palade Põhikool)
2. Anu Sarapuu (2009 – … Palade Põhikool)

Vilistlased aastatel 1996 – 2008 (9. klassi lõpetanud)

2008

(Klassijuhataja Margit Rohusaar)
1. Riho Havi (2008 – … Haapsalu Kutsehariduskeskus)
2. Rainis Kirjanen (2008 – … Järvamaa Kutsehariduskeskus)
3. Taavi Koppel (2008 – … Käina Gümnaasium)
4. Jaanika Kutser (2008 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
5. Dagmar Laevameister (2008 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
6. Oliver Liir (2008 – … Haapsalu Kutsehariduskeskus)
7. Hergo Liiving (2008 – … Haapsalu Kutsehariduskeskus)
8. Marili Maar (2008 – … Kuressaare Ametikool)
9. Virge Mürk (2008 – … Kuressaare Ametikool)
10. Anna Nõmm (2008 – … Käina Gümnaasium)
11. Hendrik Saarnak (2008 – … Käina Gümnaasium)
12. Kaimas Silk (2008 – … Käina Gümnaasium)
13. Urmo Tubala (2008 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
14. Kert Vilt (2008 – … Tallinna Polütehnikum)

 

2007

(Klassijuhataja Maarika Kiislar)
1. Liis Havi (2007 – … Tallinna Audentese Erakool)
2. Gerda Heinma (2007 – … Käina Gümnaasium)
3. Allan Juhe (2007 – … Käina Gümnaasium)
4. Tuuliki Koppel (2007 – … Käina Gümnaasium)
5. Riivo Kreegi (2007 – … Tallinna Polütehnikum)
6. Helina Kruusamägi (2007 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
7. Kristo Kurisoo (2007 töötab)
8. Jaanis Kutser (2007 – … Tallinna Polütehnikum)
9. Laura Laidro (2007 – … Tallinna Laagna Gümnaasium)
10. Jaanis Leiger (2007 – … Suuremõisa Tehnikum)
11. Liisi Liir (2007 – … Haapsalu Gümnaasium)
12. Lauri–Joosep Lindre (2007 – … Türi Tehnika– ja Maamajanduskool)
13. Matteus Mägi (2007 – … Noarootsi Gümnaasium)
14. Kaisa Nittim (2007 – … Haapslu Gümnaasium)
15. Maria Paat (2007 – … Käina Gümnaasium)
16. Kristi–Margery Rohusaar (2007 – … Noarootsi Gümnaasium)
17. Johannes Sarapuu (2007 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
18. Madis Tammeleht (2007 – … Kuressaare Ametikool)
19. Rudolf Taperson (2007 töötab)
20. Siim Treiman (2007 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
21. Madis Villmann (2007 – … Põltsamaa Ametikool)
22. Urmet Üksik (2007 töötab)

 

2006

(Klassijuhataja Sirje Heinma)
1. Villem Kaev (2006 – 2007 Kehtna Majandus– ja Tehnoloogiakool)
2. Alari Kaevats (2006 – … Käina Gümnaasium)
3. Andreas Kink (2006 – 2007 Eesti Mereakadeemia Merekool, 2007 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
4. Madis Mikk (2006 – … Haapsalu Kutsehariduskeskus)
5. Liis Mägi (2006 – … Noarootsi Gümnaasium)
6. Sigmar Mürk (2006 – … Kuressaare Ametikool)
7. Sander Nittim (2006 – 2006 Tallinna Polütehnikum)
8. Hanna Paat (2006 – … Käina Gümnaasium)
9. Tanel Pass (2006 – … Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool)
10. Janek Rehepap (2006 töötab)
11. Andres Saarnak (2006 – … Käina Gümnaasium)
12. Kaisa Sülla (2006 – 2007 Kärdla Ühisgümnaasium)
13. Marek Tross (2006 – … Kuressaare Ametikool)

 

2005

(Klassijuhataja Marika Mägi)
1. Sandra Heinma (2005 – … Käina Gümnaasium)
2. Herkki Kruusandi (2005 – … Haapsalu Kutsehariduskeskus)
3. Jörgen Kummer (2005 – … Suuremõisa Tehnikum)
4. Anni Lember (2005 – … Tallinna Teeninduskool)
5. Mihkel Lindre (2005 – … Türi Tehnika– ja Maamajanduskool)
6. Mari Mägi (2005 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
7. August Nõmm (2005 – … Käina Gümnaasium)
8. Triin Sauer (2005 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
9. Tõnis Villmäe (2005 – … Käina Gümnaasium)

 

2004

(Klassijuhataja Margit Rohusaar)
1. Aveli Alas (2004 – … Käina Gümnaasium)
2. Annemari Juhe (2004 – … Noarootsi Gümnaasium)
3. Joonas Jõgi (2004 – … Suuremõisa Tehnikum)
4. Raido Kuli (2004 – … Käina Gümnaasium)
5. Lemmo Mägi (2004 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
6. Siim Rand (2004 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
7. Marje Tikka (2004 – … Kärdla Ühisgümnaasium)
8. Terje Tikka (2004 – … Noarootsi Gümnaasium)
9. Triin Tross (2004 – … Käina Gümnaasium)
10. Rait Tubala (2004 – … Suuremõisa Tehnikum)
11. Jarmo Undu (2004 – … Suuremõisa Tehnikum)

 

2003

Klassijuhataja Marika Mägi)
1. Tiia Kink (2003 – … Suuremõisa Tehnikum)
2. Marje Klaas (2003 – … Kuressaare Ametikool)
3. Marju Klaas (2003 – … Kuressaare Ametikool)
4. Egle Kuli (2003 – … Kuressaare Ametikool)
5. Kaido Köster (2003 – … Suuremõisa Tehnikum)
6. Liina Leiger (2003 – 2006 Noarootsi Gümnaasium, 2006 – … Tallinna Majanduskool)
7. Raigo Remmelkoor (2003 – … Suuremõisa Tehnikum)
8. Mailis Tammeleht (2003 – … Kuressaare Ametikool)
9. Kaarel Vilt (2003 – … Suuremõisa Tehnikum)

 

2002

(Klassijuhataja Sirje Heinma)
1. Eha Kolga (2002 – … Käina Gümnaasium)
2. Rain Koppel (2002 – … Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool)
3. Annely Kotter (2002 – … Suuremõisa Tehnikum)
4. Mari Küttim (2002 – … Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool)
5. Anni Leiger (2002 – 2003 Suuremõisa Tehnikum, 2003 – 2006 Lähte Ühisgümnaasium)
6. Janno Leiger (2002 – … Suuremõisa Tehnikum)
7. Lende Liier (2002 – … Käina Gümnaasium)
8. Heiki Nõmm (2002 – … Suuremõisa Tehnikum)
9. Holger Peelmann (2002 – … Käina Gümnaasium)
10. Hele Rand (2002 – … Käina Gümnaasium)
11. Thea Remmelkoor (2002 – … Suuremõisa Tehnikum)
12. Madis Tõnissaar (2002 – 2003 Kuressaare Ametikool)

 

2001

Klassijuhataja Aade Erk
1. Ülle Barinov (2001 – … Tallinna Kergetööstustehnikum)
2. Kerli Kreegi (2001 – … Lilleküla Gümnaasium)
3. Martin Lille (2001 – … Käina Gümnaasium)
4. Tiina Lüll (2001 – … Suuremõisa Tehnikum)
5. Heiki Nabi (2001 – … Audentese Spordikool)
6. Erika Oago (2001 – … Suuremõisa Tehnikum)
7. Jaan Rebane (2001 – 2004 Tallinna 32. Keskkool, 2004 – … Tallinna Tehnikaülikool)
8. Sten Sedrik (2001 – … Luua Kõrgem Metsakool)

 

2000

Klassijuhataja Aita Pääsuke
1. Kaili Heinma (2000 – 2003 Käina Gümnaasium, 2003 – … Tallinna Pedagoogikaülikool)
2. Meeli Koljak (2000 – … Pärnu Kodumajanduskool)
3. Raigo Kreegi (2000 Eesti Spordigümnaasium, 2000 – 2001 Käina Gümnaasium, 2001 – … Kose Teeninduskool)
4. Heidi Nõmm (2000 – 2003 Käina Gümnaasium, 2003 – … Tartu Ülikooli Õpetajate Seminar)
5. Kaidi Pruunlep (2000 – 2003 Käina Gümnaasium, 2003 – 2006 Tallinna Pedagoogiline Seminar, 2006 – … Tallinna Väike-Õismäe Gümnaasium)
6. Pille Rand (2000 – 2003 Käina Gümnaasium, 2003 – … Tallinna Tehnikaülikool)
7. Karmen Remmelkoor (2000 – 2003 Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool)
8. Nigolas Saarnak 2000 – 2003 Käina Gümnaasium, 2003 – … Sisekaitseakadeemia)
9. Andrus Tamm (2000 – … Eesti Mereakadeemia Ametikool)
10. Tanel Villmäe (2000 – 2003 Käina Gümnaasium, 2003 – … Eesti Mereakadeemia)

 

1999

Klassijuhataja Margus Sõmer
1. Kaili Alas (1999 – 2002 Kärdla Keskkool, 2004 – 2006 Suuremõisa Tehnikum)
2. Taavi Ella (1999 – 2002 Tallinna Ehituskool)
3. Margit Kummer (1999 – 2003 Suuremõisa Tehnikum)
4. Kristjan Madalvee (1999 – 2002 Käina Gümnaasium, 2002 – … Tallinna Pedagoogika Ülikool)
5. Martti-Kristjan Rohusaar (1999 – 2001 Noarootsi Gümnaasium, 2001 – 2002 Käina Gümnaasium)
6. Martin Tartu (1999 – … Kose Põllumajanduskool)
7. Riivo Undu (1999 – … Eesti Mereakadeemia Ametikool)
8. Klaarika Vilt (1999 – 2003 Suuremõisa Tehnikum)

 

1998

Klassijuhataja Mary Arden
1. Annika Kallas (1998 – … Tallinna Kergetööstuskool)
2. Antti Leigri (1998 – 2001 Käina Gümnaasium, 2001 – … EELK Usuteaduse Instituut)
3. Jaanus Marlen (1998 – … Suuremõisa Tehnikum)
4. Kerli Nabi (1998 – 1999 Käina Gümnaasium, 1999 – … Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool)
5. Marju Püve (1998 – 1999 Käina Gümnaasium, 1999 – … Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool)
6. Priit Rand (1998 – 2001 Käina Gümnaasium, 2001 – … Eesti Mereakadeemia)

 

1997

Klassijuhataja Aade Erk
1. Kaupo Heinma (1997 – 2000 Käina Gümnaasium, 2001 – … Tallinna Pedagoogikaülikool)
2. Kairi Kuli (1997 – 2000 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium, 2000 – … Tallinna Majanduskool)
3. Janis Kuusik (Surnud)
4. Helle–Triin Nisumaa (1998 – 2000 EBS–Gümnaasium, 2000 – 2003 Suuremõisa Tehnikum, 2003 – … Eesti Põllumajanduse Ülikool)
5. Sirelin Soop (1997 – 2001 Suuremõisa Tehnikum, 2002 – 2006 Tallinna Majanduskool, 2006 – … Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž)
6. Liis Tamjärv (1997 – 1998 Käina Gümnaasium, 1998 – … Tallinna Sidekool)
7. Kätlin Tiitus (1997 – 1998 Tallinna 32. Keskkool, 1998 – 2000 Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakeskkool)
8. Liina Veerme (1997 – 1999 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium, 2000 – 2001 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium XII klass)
9. Kaire Villmäe (1997 – 2000 Noarootsi Gümnaasium, 2000 – … Tallinna Pedagoogikaülikool)
10. Katrin Vilt (1997 – 2001 Suuremõisa Tehnikum)

 

1996

Klassijuhataja Aita Pääsuke
1. Monika Kallas (1996 – 2000 Tallinna Kergetööstuskool)
2. Mariane Mägi (1996 – 1999 Noarootsi Gümnaasium, 1999 – 2000 Tallinna Polütehnikum, 2000 – 2004 Tallinna Tehnikaülikool)
3. Andry Põldma (1996 – 2000 Suuremõisa Tehnikum)
4. Kristjan Tammaru (1996 – 2000 Suuremõisa Tehnikum)
5. Eve Tubala (1996 – 2000 Suuremõisa Tehnikum, 2000 – … Kuressaare Ametikool)
6. Annika Undo (1996 – 2000 Suuremõisa Tehnikum, 2000 – … Kuressaare Ametikool)
7. Andres Vilt (1996 – 1997 Suuremõisa Tehnikum)
8. Kätlin Vilt (1996 – 2000 Suuremõisa Tehnikum)

Vilistlased aastatel 1931 – 1995 (lisatud pildimaterjal)

1979 – 1995

Info puudub

 

1978

(Klassijuhataja Virve Tampõld)
1. Andres Juhe
2. Peet Koppel
3. Georgi Kulešov
4. Malle Lees
5. Ado Pass
6. Vaido Saarnak
7. Ene Tammistu
8. Kalev Tisler

 

1977

(Klassijuhataja Mihkel Vassiljev)
1. Taavi Köster
2. Enno Meier
3. Oleg Pavlov
4. Marika Rehepapp
5. Juta Roosileht
6. Viivi Saarnak
7. Andres Treiman
8. Margus Tabor
9. Urmas Tara

 

1976

Klassijuhataja Vilje Liiv)
1. Raja Apsolon
2. Kristi Erk
3. Urmas Juhe
4. Maimu Paat
5. Sirje Pass
6. Meeli Sau
7. Ülle Zahharova
8. Anne Tammistu
9. Asta Tammistu
10. Ants Tisler
11. Toivo Undo

 

1975

Klassijuhataja Helle Nittim
1. Kalle Koppel
2. Tago Laevameister
3. Meeli Liier
4. Harri Paat
5. Tiia Pass
6. Rein Remmelkoor
7. Aade Soonik
8. Luule Tubala
9. Tiiu Undo

 

1974

Klassijuhataja Mare Proost
1. Peeter Jõpiselg
2. Urmas Liit
3. Raul Paat
4. Urmas Saarnak
5. Marge Tau
6. Valeeri Tikka
7. Leili Tubala
8. Toomas Undo (?)
9. Arvo Undu
10. Vambola Vilt

 

1973

Klassijuhataja Hedi Maar
1. Urve Heinma
2. Toivo Kaev
3. Vello Kaskor
4. Arvi Koppel
5. Arne Kuli
6. Kalle Laid
7. Lembit Leiger
8. Reeli Maasel
9. Eeve Paat
10. Reeli Paat
11. Tamara Pavlova
12. Halje Tammistu
13. Tõnu Uuskar

 

1972

Klassijuhataja Vilje Liiv
1. Liia Absalon
2. Lia Elmi
3. Kristi Kaev
4. Avo Kotter
5. Avo Kuli
6. Jalmar Paat
7. Toivo Saar
8. Kalev Tubala

 

1971

Klassijuhataja Helle Nittim
1. Jüri Jõema
2. Sirje Kaskor
3. Eevi Kuli
4. Tiiu Lees
5. Juta Rool
6. Peet Rool
7. Jaan Roosileht
8. Liivi Saarnak
9. Helju Tammeveski
10. Raivo Tammistu
11. Taavi Tammistu

 

1970

1. Kaie Absalon
2. Elmo Alas
3. Helgi Kaev
4. Marje Kaev
5. Tiiu Koppel
6. Arvi Kuli
7. Galina Liiva
8. Toomas Matt
9. Haldur Paat
10. Maret Salin
11. Aivi Vilt

 

1969

1. Evi Jõema
2. Helja Koppel
3. Tiina Koppel
4. Õie Laid
5. Maivo Liier
6. Lehte Liik
7. Õie Lilp
8. Andres Matt
9. Herman Paat
10. Toomas Rehepap
11. Ago Treialt
12. Rein Tubala
13. Maimu Undo

 

1968

1. Heinar Absalon
2. Silvi Julge
3. Kalju Kaev
4. Väino Kaev
5. Peedu Koppel
6. Rita Köster
7. Lii Liit
8. Aivi Nõmm
9. Arvo Paat
10. Aime Proos
11. Helgi Rool
12. Hilja Rool
13. Vilve Undo

 

1967

Klassijuhataja Elvi Liier
1. Kaljo Alas
2. August Elmi
3. Maie Elmi
4. Malle Hanikat
5. Ado Kaevand
6. Enno Kaevats
7. Arvo Kogerma
8. Raul Koppel
9. Elar Laid
10. Lii Lees
11. Helle Leigri
12. Vello Liiva
13. Hannes Maasel
14. Aare Marjapuu
15. Liivi Matt
16. Rein Rehepap
17. Anne Rool
18. Sirje Salin
19. Aleksander Strelnikov
20. Veljo Tammistu
21. Gunnar Teemets
22. Hellen Tisler

 

1966

Klassijuhataja Elvi Liier
1. Eino Heinma
2. Taavi Heinma
3. Eva Jõpiselg
4. Eedi Kaevats
5. Mati Koppel
6. Õie Kuli
7. Viive Kuru
8. Gersti Känd
9. Margot Maar
10. Tiiu Maar
11. Piret Nurst
12. Karli Nõmm
13. Tiia Rool
14. Reinhard Roosileht
15. Helgi Tikka

 

1965

1. Anne Ala
2. Heino Juhe
3. Annelii Kaev
4. Helle Kaev
5. Liivi Kivimägi
6. Mati Kogerma
7. Kaie Koppel
8. Tarmo Köster
9. Liivi Lees
10. Marje Leiger
11. Andres Maar
12. Mariann Olli
13. Elna Paat
14. Veljo Paat
15. Helle Pähn
16. Ira Rehepap
17. Tiiu Rool
18. Ülo Sadam
19. Helju Salin
20. Helve Salin
21. Ando Toomla
22. Heli Türnpu

 

1964

Klassijuhataja Endel Elbach
1. Õie Hanikat
2. Sirje Kaev
3. Merike Kikre
4. Rein Koppel
5. Erich Leigri
6. Laani Liier
7. Lia Matt
8. Milvi Rehepap
9. Meeri Saarnak
10. Aili Undo

 

1963

Klassijuhataja Valter Maasel
1. Elmo Juhe
2. Arne Jõema
3. Helle Kuru
4. Ado Kuuse
5. Sirje Leesma
6. Doddy Liiva
7. Helle Lunter
8. Peeter Maar
9. Mai Männamaa (?)
10. Aino Proos
11. Mihkel Rool
12. Laine Roosileht
13. Liivi Sadam
14. Helgi Salin
15. Matti Tikka (?)
16. Vladimir Vannas

 

1962

1. Roode Hanikat
2. Arno Kaevats
3. Helle Kivimägi
4. Maimu Kogerma
5. Heini Koppel
6. Veljo Koppel
7. Ene Liit
8. Tiit Maar
9. Aivi Paat
10. Helve Salin
11. Helle Tarn
12. Ivo Tarn

 

1961

1. Malle Heilu
2. Ene Kingsepp
3. Uno Kogerma
4. Aivi Saarnak
5. Hillar Tüür

 

1960

1. Maimu Allik
2. Kaljo Esko
3. Taavi Hanikat
4. Krista Ingre
5. Sulev Julge
6. Kalju Kogerma
7. Aivi Kurno
8. Heino Kütt
9. Toivo Leiger
10. Aivi Liiva
11. Peedu Maar
12. Elmar Mägi
13. Irma Rehepap
14. Maidu Salin
15. Ats Tikka
16. Tiina Tikka
17. Kaljo Tülp
18. Lille Türnpu
19. Esta Võsa

 

1959

1. Inge Berkman
2. Tiit Lüdig
3. Aili Matt
4. Enno Paat
5. Arvo Saarnak
6. Karli Tross

 

1950 – 1958

Info puudub

 

1949

1. Heino Alas
2. Uno Alas
3. Õie-Leonore Esko
4. Elmar Juhe
5. Meeta Kaevats
6. Linda Kogerma
7. Aino Koppel
8. Kalev Kuuse
9. Helju Köster
10. Laine Käär
11. Maidu Leigri
12. Uno Leigri
13. Esta-Galia Leivalt
14. Elvi Liiva
15. Arvid Matt
16. Elga Mägi
17. Ellen Mägi
18. Ülo Määltsamees
19. Urve Paat
20. Paul Pihelgas
21. Selma Pihelgas
22. Meida Regi
23. Milvi-Renate Roos
24. Õie Saarnak
25. Gustav Sadam
26. Inge Suuresoo
27. Erich Tross
28. Udo Tülp
29. Lembit Türnpuu
30. Arno Tüür
31. Asta Vaarik
32. Meida Võsa

 

1940 – 1948

Info puudub

 

1939

Klassijuhataja Elfriede Kokla
1. Taimi Aadremaa
2. Eduard Alas
3. Uno Enson
4. Evald Kaevats
5. Hugo Kaevats
6. Leida Koppel
7. Helga Kreegi
8. Valli Kuru
9. Meinhard Köster
10. Taimi Leigri
11. Aune Liier
12. Linda Matt
13. Ellen Naur
14. Evald Paat
15. Taimi Paes
16. Aino Pass
17. Johannes Pass
18. Valter Pruunlepp
19. Õie Remmelkoor
20. Uno Tamm
21. Taimi Tikka
22. Vilma Treiman
23. Linda Türnpuu
24. Vaike Türnpuu
25. Meeta Vannas

 

1932 – 1938

Info puudub

 

1931

1. Herki Hanikat
2. Veera Liiva
3. Elisabeth Maar (Hunt)
4. Juulius Maar
5. Anna Mägi
6. Hilda Mägi (Kibuspuu)
7. Hugo Nittim
8. Gertha (Järta) Nõmm (Soonik)
9. Linda Pass
10. Miralda Piht
11. Liidia Piilberg (Remmelkoor)
12. Marie Pilder
13. Helmi Pruuel
14. Vaina Regi
15. Leene Samm
16. Marie Soonik
17. Peteriina Tüür
18. Alma Viidik

Suuremõisa kooli juhatajad

Aastad

Kooli juhataja

1920 – 1930

Johannes Toomingas

1930 – 1940

Johannes Palm

1940 – 1941

Jaan Palo

1941 – 1943

Jesse Kaevand

1943 – 1949

Valdo Pettai

1949 – 1954

Erich Maadik

1954 – 1963

Leon Tähiste

1963 – 1978

Valter Maasel

1978 – 1994

Aade Erk

1994 – 2002

Tiit Madalvee

2002 – 2008

Ene Urman

2008 – 2010

Reet Nisumaa

2010 – ...

Antti Leigri

Rohkem kooli ajaloost?

Kas Sa soovid rohkem teada saada Suuremõisa kooli ajaloost ning lugeda kooli õpilastest ja õpetajatest erinevaid artikleid, nende mälestusi ja intervjuusid? Kõik on endiselt alles.

Kas tekkis küsimus?

Kui Sul tekkis küsimus ja soovid lisainfot, siis soovime Sind meeleldi aidata. Palun jäta selleks enda kontaktandmed ja me võtame Sinuga ise ühendust.

    Leia meid ka kaardilt

    Veendu, kui lähedal kõik vajalik lapsele asub. Jaga kaarti ka oma sõpradega.