Suuremõisa Lasteaed-Põhikool
Tagame lastele konkurentsivõimelise alus- ja põhihariduse omandamise ning pakume mitmekesiseid võimalusi huvi- ja spordiringides osalemiseks.

Õpilaste saavutused olümpiaadidel, konkurssidel, erinevatel võistlustel ja näitustel

Heida pilk peale meie tublidele ja silmapaistvatele õpilastele, kes on osalenud erinevatel maakondlikel ning vabariiklikel olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel ning saavutanud suurepäraseid tulemusi.

Aeg

Piirkond

Õpilane

Üritus

Saavutus

JuuliMaakondMaris MurroHiiu Kaluri joonistusvõistlusI koht
JuuliMaakondMiloone Aurelie MartinHiiu Kaluri joonistusvõistlusII koht
JuuliMaakondKati OjaHiiu Kaluri joonistusvõistlusIII koht
SuvekuudVabariikAnni HiiemetsTeadusmiksi üle-eestiline võistlus "Linnast maale"V koht
SeptemberVabariikAnette LeigriTeadusmiksi üle-eestiline võistlus "Kool vanasti ja tänapäeval"III koht
SeptemberVabariikAnni HiiemetsKeelemiksi üle-eestiline võistlus "Nimeta autor"II koht
SeptemberVabariikAnette LeigriKeelemiksi üle-eestiline võistlus "Nimeta autor"V koht
OktooberMaakondLenna PaulusJoonistusvõistlus “Hiiumaa leib 110”Parim tulemus (I-III klassi vanuserühmas)
OktooberMaakondKertu OjaJoonistusvõistlus “Hiiumaa leib 110”Parim tulemus (I-III klassi vanuserühmas)
OktooberMaakondElisabet KallasJoonistusvõistlus “Hiiumaa leib 110”Parim tulemus (IV-VI klassi vanuserühmas)
OktooberMaakondRobert RannuJoonistusvõistlus “Hiiumaa leib 110”Parim tulemus (IV-VI klassi vanuserühmas)
NovemberMaakondLenna Paaulus, Konrad Kotkas, Keiti PaulusHiiumaa koolinoorte "Tähelepanu, start!"
1.- 3. klassid
II koht
NovemberMaakondKaarel KiviJoonistusvõistlus "Külade maitsete kalender" Võidutöö
NovemberMaakondReinhard RannuJoonistusvõistlus "Külade maitsete kalender" Võidutöö
SügiskuudVabariikHarles LukkKeelemiksi üle-eestiline võistlus „Еда”IV koht
SügiskuudVabariikHarles LukkTeadusmiksi üle-eestiline võistlus
„Keemilised elemendid”
IV koht
DetsemberVabariikLenna PaulusAasta linnu joonistusvõistlusParim töö (vanuserühmas kuni 7.aastased)
VeebruarMaakondKeiti Paulus, Luna-Angelika Põldma, Miloone Aurelia MartinPallimängu maakondlik turniirII koht
VeebruarVabariikMaris MurroTeadusmiksi üle-eestiline võistlus "Riigilipud"II koht
VeebruarVabariikReinold PaulusTeadusmiksi üle-eestiline võistlus "Riigilipud"III koht
VeebruarVabariikMiia-Liisa TüürTeadusmiksi üle-eestiline võistlus "Riigilipud"IV koht
MärtsMaakondAnni HiiemetsPiirkondlik matemaatikaolümpiaadI koht
MärtsMaakondHildegard MartinPiirkondlik matemaatikaolümpiaad9. koht
MärtsPiirkond: Hiiumaa, Läänemaa, PärnumaaKonrad KotkasNutispordi piirkonna MV ja Eesti KV I - IV etapp 10. koht (1.klass - oma kooli parim, pääs piirkonna finaalvõistlusele)
MärtsPiirkond: Hiiumaa, Läänemaa, PärnumaaMiloone Aurelia MartinNutispordi piirkonna MV ja Eesti KV I - IV etapp 10. koht (2.klass - oma kooli parim, pääs piirkonna finaalvõistlusele)
AprillVabariikMariliis MurroKeelemiksi üle-eestiline võistlus "Kas tunned eesti keelt?"I koht
AprillVabariikMiia-Liisa TüürKeelemiksi üle-eestiline võistlus "Kas tunned eesti keelt?"V koht
AprillVabariikMariliis MurroTeadusmiksi üle-eestiline võistlus "Söödav või mittesöödav"I koht
AprillVabariikMiia-Liisa TüürTeadusmiksi üle-eestiline võistlus "Söödav või mittesöödav"IV koht

Vaata lisaks varasemate õppeaastate tulemusi valides ülalt menüüst vastav õppeaasta, näiteks 2018/19.

Aeg Piirkond Õpilane Üritus Saavutus
Veebruar Vabariik Bert Omann Matemaatikavõistlus “Kuubik” 74.koht
Veebruar Vabariik Egon Naur Võistumiksi 6.klassi inglise keele võistlus 18.koht
Veebruar Vabariik Naatan Treiman Võistumiksi 6.klassi inglise keele võistlus 7.koht
Veebruar Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Võistumiksi 6.klassi inglise keele võistlus 3.koht
Veebruar Vabariik Richard Rannu Võistumiksi 6.klassi inglise keele võistlus 2.koht
Veebruar Vabariik Bert Omann Võistumiksi 6.klassi inglise keele võistlus 1.koht
Veebruar Vabariik 6.klass Võistumiksi 6.klassi inglise keele võistlus 1.koht
Veebruar Vabariik Heleri Lepik Võistumiksi 5.klassi matemaatika võistlus 23.koht
Veebruar Vabariik Elisabet Kallas Võistumiksi 5.klassi matemaatika võistlus 2.koht
Veebruar Vabariik Harles Lukk Võistumiksi 5.klassi matemaatika võistlus 1.koht
Veebruar Vabariik 5.klass Võistumiksi matemaatika võistlus 1.koht
Veebruar Vabariik Robert Rannu Võistumiksi 4.klassi eesti keele võistlus 29.koht
Veebruar Vabariik Hildegard Martin Võistumiksi 4.klassi eesti keele võistlus 16.koht
Veebruar Vabariik Anette Leigri Võistumiksi 4.klassi eesti keele võistlus 10.koht
Veebruar Vabariik Anni Hiiemets Võistumiksi 4.klassi eesti keele võistlus 7.koht
Veebruar Vabariik Mariliis Murro Võistumiksi 4.klassi eesti keele võistlus 5.koht
Veebruar Vabariik 4.klass Võistumiksi eesti keele võistlus 3.koht
Veebruar Vabariik Miia-Liisa Tüür Võistumiksi 3.klassi loodusõpetuse võistlus 26.koht
Veebruar Vabariik Maris Murro Võistumiksi 3.klassi loodusõpetuse võistlus 10.koht
Veebruar Vabariik 3.klass Võistumiksi loodusõpetse võistlus 5.koht
Veebruar Vabariik Kertu Oja Võistumiksi 2.klassi loodusõpetuse võistlus 30.koht
Veebruar Vabariik Reinhard Rannu Võistumiksi 2.klassi loodusõpetuse võistlus 16.koht
Veebruar Vabariik Keiti Paulus Võistumiksi 2.klassi loodusõpetuse võistlus 13.koht
Veebruar Vabariik Luna-Angelika Põldma Võistumiksi 2.klassi loodusõpetuse võistlus 11.koht
Veebruar Vabariik 2.klass Võistumiksi loodusõpetse võistlus 3.koht
Veebruar Vabariik Miloone Aurelia Martin Võistumiksi 1.klassi loodusõpetuse võistlus 18.koht
Veebruar Vabariik 1.klass Võistumiksi loodusõpetuse võistlus 7.koht
Veebruar Maakond Richard Rannu Hiiumaa koolinoorte talvised meistrivõistlused kergejõustikus I koht (VI-VII P 40m)
Detsember Vabariik Harles Lukk Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Vali õige täht” II koht
November Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Füüsikalised suurused” III koht
November Vabariik Elisabet Kallas Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Suur ja väike algustäht” V koht
November Vabariik Naatan Treiman Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Suur ja väike algustäht” IV koht
November Vabariik Harles Lukk Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Suur ja väike algustäht” I koht
November Vabariik Naatan Treiman Võistumiksi 6.klassi eesti keele võistlus 6.koht
November Vabariik Egon Naur Võistumiksi 6.klassi eesti keele võistlus 5.koht
November Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Võistumiksi 6.klassi eesti keele võistlus 3.koht
November Vabariik Richard Rannu Võistumiksi 6.klassi eesti keele võistlus 2.koht
November Vabariik Bert Omann Võistumiksi 6.klassi eesti keele võistlus 1.koht
November Vabariik 6.klass Võistumiksi eesti keele võistlus 1.koht
November Vabariik Harles Lukk Võistumiksi 5.klassi loodusõpetuse võistlus 4.koht
November Vabariik Heleri Lepik Võistumiksi 5.klassi loodusõpetuse võistlus 2.koht
November Vabariik Elisabet Kallas Võistumiksi 5.klassi loodusõpetuse võistlus 1.koht
November Vabariik 5.klass Võistumiksi loodusõpetse võistlus 1.koht
November Vabariik Robert Ranni Võistumiksi 4.klassi matemaatika võistlus 21.koht
November Vabariik Hildegard Martin Võistumiksi 4.klassi matemaatika võistlus 15.koht
November Vabariik Anette Leigri Võistumiksi 4.klassi matemaatika võistlus 13.koht
November Vabariik Anni Hiiemets Võistumiksi 4.klassi matemaatika võistlus 3.koht
November Vabariik 4.klass Võistumiksi matemaatika võistlus 4.koht
November Vabariik Miia-Liisa Tüür Võistumiksi 3.klassi eesti keele võistlus 30.koht
November Vabariik Reinold Paulus Võistumiksi 3.klassi eesti keele võistlus 24.koht
November Vabariik 3.klass Võistumiksi eesti keele võistlus 4.koht
November Vabariik Keiti Paulus Võistumiksi 2.klassi eesti keele võistlus 30.koht
November Vabariik Luna-Angelika Põldma Võistumiksi 2.klassi eesti keele võistlus 23.koht
November Vabariik 2.klass Võistumiksi eesti keele võistlus 6.koht
November Vabariik 1.klass Võistumiksi matemaatika võistlus 6.koht
Oktoober Vabariik Elisabet Kallas Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Liiklus” V koht
Oktoober Vabariik Anni Hiiemets Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Liiklus” II koht
Oktoober Vabariik Richard Rannu Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Loodus sügisel” X koht
Oktoober Vabariik Bert Omann Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Loodus sügisel” VI koht
Oktoober Vabariik Elisabet Kallas Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Võõrsõnad” X koht
Oktoober Vabariik Harles Lukk Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Võõrsõnad” VII koht
Oktoober Maakond Anni Hiiemets 4.klasside ettelugemisvõistluse “Kus hundist räägitakse…” piirkondlik eelvoor Hiiumaa parim ettelugeja
Oktoober Maakond Anette Leigri 4.klasside ettelugemisvõistluse “Kus hundist räägitakse…” piirkondlik eelvoor Tubli osaleja
Oktoober Maakond Hildegard Martin 4.klasside ettelugemisvõistluse “Kus hundist räägitakse…” piirkondlik eelvoor Tubli osaleja
Oktoober Maakond Maris Murro Joonistusvõistlus “Minu lemmikkala” Eripreemia
Oktoober Vabariik Egon Naur Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Tere!” IV koht
Oktoober Vabariik Richard Rannu Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Tere!” III koht
Oktoober Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Tere!” II koht
Oktoober Vabariik Egon Naur Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Tunne metsa, taimi ja loomi” V koht
Oktoober Vabariik Bert Omann Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Tunne metsa, taimi ja loomi” IV koht
Oktoober Vabariik Richard Rannu Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Tunne metsa, taimi ja loomi” II koht
Oktoober Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Tunne metsa, taimi ja loomi” I koht
September Vabariik Anette Leigri Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Suvi” IV koht
September Vabariik Harles Lukk Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Suvi” I koht
September Vabariik Harles Lukk Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Õige pikkusega häälik” VI koht
Aeg Piirkond Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
Oktoober Maakond Elisabet Kallas 4.klasside ettelugemise piirkondlik eelvoor I koht (Hiiumaa parim ettelugeja) Jaana Omann
September Vabariik Karl Eerik Kotter Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Loodus sügisel” V koht Külli Kreegi
September Vabariik Bert Omann Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Loodus sügisel” IV koht Jaana Omann
September Vabariik Richard Rannu Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Loodus sügisel” II koht Jaana Omann
September Vabariik Jakob Hiiemets Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Loodus sügisel” I koht Jaana Omann
September Vabariik Richard Rannu Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Kordamine on tarkuse ema!” V koht Jaana Omann
September Vabariik Minni-Johanna Tüür Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Kordamine on tarkuse ema!” IV koht Külli Kreegi
September Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Kordamine on tarkuse ema!” III koht Jaana Omann
September Vabariik Jakob Hiiemets Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Kordamine on tarkuse ema!” II koht Jaana Omann
September Vabariik Karl Eerik Kotter Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Kordamine on tarkuse ema!” I koht Külli Kreegi
September Vabariik Elisabet Kallas Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Sügis rahvakalendris” VI koht Jaana Omann
September Vabariik Jakob Hiiemets Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Sügis rahvakalendris” IV koht Jaana Omann
September Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Sügis” X koht Jaana Omann
September Vabariik Elisabet Kallas Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Sügis” VI koht Jaana Omann
September Vabariik Jakob Hiiemets Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Sügis” V koht Jaana Omann
Suvi Vabariik Jakob Hiiemets Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Tunne metsloomi!” V koht Jaana Omann
Suvi Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Tunne metsloomi!” IV koht Jaana Omann
Suvi Vabariik Egon Naur Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Tunne metsloomi!” III koht Jaana Omann
Suvi Vabariik Ricard Rannu Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Tunne metsloomi!” I koht Jaana Omann
Suvi Vabariik Jakob Hiiemets Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Summer” IV koht Bogdan Dobrescu
Suvi Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Keelemiksi üle-eestiline võistlus III koht Bogdan Dobrescu
Suvi Vabariik Richard Rannu Keelemiksi üle-eestiline võistlus I koht Bogdan Dobrescu
Suvi Vabariik Heleri Lepik Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Suvi” II koht Jaana Omann
Suvi Vabariik Elisabet Kallas Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Suvi” I koht Jaana Omann
Aeg Piirkond Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
suvi Vabariik Elisabet Kallas Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Suvi” I koht Jaana Omann
Mai Vabariik 5.klass RMK Metsaviktoriin 2017 13.-14.koht (5.-9.klass) Külli Kreegi
Mai Vabariik 3.klass RMK Metsaviktoriin 2017 22.-23.koht Jaana Omann
Mai Vabariik 2.klass RMK Metsaviktoriin 2017 14.-18.koht Külli Kreegi
Mai Vabariik 4.klass RMK Metsaviktoriin 2017 13.koht Jaana Omann
Mai Vabariik 1.klass RMK Metsaviktoriin 2017 1.-8.koht Külli Kreegi
Mai Vald Henri Kallas Palade Põhikooli kooliolümpiamängud 1.koht (2 kg topispalli viskes) Bogdan Dobrescu
Mai Vald Reinold Paulus, Robert Rannu, Elisabet Kallas Palade Põhikooli kooliolümpiamängud 3.koht (discgolfis) Bogdan Dobrescu
Mai Vald Laur Martin Talvi Palade Põhikooli kooliolümpiamängud 2.koht (discgolfis) Bogdan Dobrescu
Mai Vald Markus Saarnak, Heleri Lepik Palade Põhikooli kooliolümpiamängud 1.koht (discgolf) Bogdan Dobrescu
Mai Vald Reinold Paulus Palade Põhikooli kooliolümpiamängud 5.koht pendelteatejooksus Bogdan Dobrescu
Mai Vald Elisabet Kallas, Markus Saarnak Palade Põhikooli kooliolümpiamängud 4.koht pendelteatejooksus Bogdan Dobrescu
Mai Vald Laur Martin Talvi Palade Põhikooli kooliolümpiamängud 3.koht pendelteatejooksus Bogdan Dobrescu
Mai Vald Anni Hiiemets, Robert Rannu Palade Põhikooli kooliolümpiamängud 2.koht pendelteatejooksus Bogdan Dobrescu
Mai Vald Anette Leigri, Hildegard Martin Palade Põhikooli kooliolümpiamängud 1.koht pendelteatejooksus Bogdan Dobrescu
Mai Vabariik 5.klass Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2016/2017 1.koht Külli Kreegi
Mai Vabariik Henri Lepik Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2016/2017 8.koht 5.klasside võistlusel (osales 164 õpilast) Külli Kreegi
Mai Vabariik Karl Aleks Talvi Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2016/2017 7.koht 5.klasside võistlusel (osales 164 õpilast) Külli Kreegi
Mai Vabariik Henri Kallas Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2016/2017 4.koht 5.klasside võistlusel (osales 164 õpilast) Külli Kreegi
Mai Vabariik Karl Eerik Kotter Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2016/2017 3.koht 5.klasside võistlusel (osales 164 õpilast) Külli Kreegi
Mai Vabariik 4.klass Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2016/2017 3.koht Jaana Omann
Mai Vabariik 2.klass Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2016/2017 3.koht Külli Kreegi
Mai Vabariik Anni Hiiemets Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2016/2017 4.koht 2.klasside võistlusel (osales 598 õpilast) Külli Kreegi
Mai Vabariik 1.klass Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2016/2017 4.koht Külli Kreegi
Mai Vabariik Laur Martin Talvi Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2016/2017 10.koht 1.klasside võistlusel (osales 380 õpilast) Külli Kreegi
Mai Vabariik Richard Rannu Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Keemiliste elementide sümbolid” 3.koht Jaana Omann
Mai Vabariik Jakob Hiiemets Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Keemiliste elementide sümbolid” 2.koht Jaana Omann
Mai Vabariik Bert Omann Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Keemiliste elementide sümbolid” 1.koht Jaana Omann
Mai Vald Richard Rannu Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Murdesõnad” 5.koht Jaana Omann
Mai Vabariik Naatan Treiman Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Murdesõnad” 3.koht Jaana Omann
Mai Vabariik Bert Omann Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Murdesõnad” 2.koht Jaana Omann
Mai Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Murdesõnad” 1.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Bert Omann Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Kas tunned kevadlilli, taimi ja puid?” 4.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Bert Omann Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Oskussõnad inglise keeles” 5.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Richard Rannu Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Oskussõnad inglise keeles” 3.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Bert Omann Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Loodus ärkab ja pungad puhkevad” 6.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Jakob Hiiemets Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Loodus ärkab ja pungad puhkevad” 2.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Richard Rannu Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Kas tunned lilli?” 8.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Egon Naur Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Kas tunned lilli?” 6.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Jakob Hiiemets Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Kas tunned lilli?” 5.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Bert Omann Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Kas tunned lilli?” 4.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Anni Hiiemets Nuti-Mati matemaatika Lääne-Eesti meistrivõistlused 2017 11.koht (2.-3.klass) Külli Kreegi
Märts Vabariik Karl Aleks Talvi Matemaatikavõistlus “Känguru” 2871. koht (benjaminid kokku 4654 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Henri Lepik Matemaatikavõistlus “Känguru” 1526. koht (benjaminid kokku 4654 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Heleri Lepik Matemaatikavõistlus “Känguru” 5535. koht (ekolierid kokku 5737 osalejat) Jaana Omann
Märts Vabariik Naatan Treiman Matemaatikavõistlus “Känguru” 4044. koht (ekolierid kokku 5737 osalejat) Jaana Omann
Märts Vabariik Jakob Hiiemets Matemaatikavõistlus “Känguru” 1114. koht (ekolierid kokku 5737 osalejat) Jaana Omann
Märts Vabariik Bert Omann Matemaatikavõistlus “Känguru” 167. koht (ekolierid kokku 5737 osalejat), maakonnas I koht (parim tulemus maakonnas oma vanusegrupis) Jaana Omann
Märts Vabariik Hildegard Martin Matemaatikavõistlus “Känguru” 269. koht (pre-ekolierid kokku 5740 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Anette Leigri Matemaatikavõistlus “Känguru” 185. koht (pre-ekolierid kokku 5740 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Laur Martin Talvi Matemaatikavõistlus “Känguru” 44. koht (pre-ekolierid kokku 5740 osalejat), maakonnas II koht Külli Kreegi
Märts Vabariik Anni Hiiemets Matemaatikavõistlus “Känguru” 18. koht (pre-ekolierid kokku 5740 osalejat), maakonnas I koht (parim tulemus maakonnas oma vanusegrupis) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Bert Omann, Jakob Hiiemets Üle-eestilise 3.–4. kl õpilaste kirjandusmäng II koht Jaana Omann
Märts Maakond Elisabet Kallas, Jakob Hiiemets, Bert Omann Kirjanduslik viktoriin 3.-4.klassidele I koht Jaana Omann
Märts Maakond Jakob Hiiemets Matemaatikaolümpiaad 1.koht (IV klass) Jaana Omann
Märts Maakond Bert Omann Matemaatikaolümpiaad 6.koht (IV klass) Jaana Omann
Märts Maakond Karl Aleks Talvi Matemaatikaolümpiaad 5.-6.koht (V klass) Külli Kreegi
Märts Maakond Henri Kallas Matemaatikaolümpiaad 15.-16.koht (V klass) Külli Kreegi
Märts Vabariik Jakob Hiiemets Teadusmiksi üle-eestilises võistluses “Loomade hääled erinevates keeltes” 2.koht Jaana Omann
November – märts Vabariik Bert Omann Matemaatikavõistlus “Kuubik” 4.-7.klassidele 103.koht Jaana Omann
November – märts Vabariik Jakob Hiiemets Matemaatikavõistlus “Kuubik” 4.-7.klassidele 210.koht Jaana Omann
November – märts Vabariik Karl Aleks Talvi Matemaatikavõistlus “Kuubik” 4.-7.klassidele 214.koht Külli Kreegi
Märts Maakond Laur Martin Talvi Hiiumaa koolinoorte MV ujumises I koht (25m selili ujumises, eelkooli -1.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Märts Maakond Laur Martin Talvi Hiiumaa koolinoorte MV ujumises I koht (25m vabalt ujumises, eelkooli -1.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Vabariik Jakob Hiiemets Teadusmiksi üle-eestilises võistluses “Loomade rahvapärased nimetused” V koht Jaana Omann
Jaanuar Maakond Jakob Hiiemets Hiiumaa Laste Malevõistlus 2017 II koht Bogdan Dobrescu
Oktoober Maakond Bert Omann 4.klasside ettelugemisvõistluse maakondlik eelvoor 1.koht (Hiiumaa parim ettlugeja) Jaana Omann
Oktoober Maakond Jakob Hiiemets 4.klasside ettelugemisvõistluse maakondlik eelvoor Koht nelja parima hulgas Jaana Omann
Oktoober Maakond 1.-5.klass Võileibade meisterdamise võistlus 1.koht Külli Kreegi, Jaana Omann
September Vabariik Bert Omann Nuti-Mati matemaatika Rahvaspordipäev 3.koht B-grupp Jaana Omann
September Maakond Karl Eerik Kotter Hiiumaa Koolinoorte MV kolmevõistluses 4.koht (60m, kuulitõuge, pallivise) Bogdan Dobrescu
September Maakond Henri Kallas Hiiumaa Koolinoorte MV kolmevõistluses 5.koht (60m, kuulitõuge, kaugushüpe) Bogdan Dobrescu
September Maakond Henri Lepik Hiiumaa Koolinoorte MV kolmevõistluses 6.koht (60m, kuulitõuge, kaugushüpe) Bogdan Dobrescu
September Maakond Mikk_Kristjan Tüür Hiiumaa Koolinoorte MV kolmevõistluses 6.koht (60m, 1000m, pallivise) Bogdan Dobrescu
Aeg Piirkond Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
Mai Maakond Richard Rannu Hiiumaa algklasside olümpia 1.koht (3.klassi pallivise) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Richard Rannu Hiiumaa algklasside olümpia 1.koht (3.klassi 40m jooks) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Robert Rannu Hiiumaa algklasside olümpia 2.koht (1.klassi palliviskes) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Hargo Liiving, Mihkel Mattias Proos Tänavakorvpall 3.koht Bogdan Dobrescu
Mai Vabariik Bert Omann “Tere, Kevad!” fotokonkurss 9.koht “Kevade aju” Jaana Omann
Mai Vabariik Gudrun Martin “Tere, Kevad!” fotokonkurss 7.koht “Sõbrake (Metsasitikas)” Jaana Omann
Mai Vabariik Karl Aleks Talvi Virtuaalne käsitöönäitus “Uus elu” Žürii lemmik Jaana Omann
Mai Vabariik 4.klass Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2015/2016 5.koht Külli Kreegi
Mai Vabariik 6.klass Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2015/2016 I koht Jaana Omann
Mai Vabariik Gudrun Martin Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2015/2016 4.koht Jaana Omann
Mai Vabariik Mihkel Mattias Proos Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2015/2016 3. koht Jaana Omann
Mai Vabariik Karl Aleks Talvi Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2015/2016 9.koht Külli Kreegi
Mai Vabariik 3.klass Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2015/2016 2.koht Jaana Omann
Mai Vabariik Jakob Hiiemets Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2015/2016 6.koht Jaana Omann
Mai Vabariik 1.klass Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2015/2016 2.koht Külli Kreegi
Mai Vabariik Anni Hiiemets Võistumiksi üle-eestiline võistlus 2015/2016 I koht Külli Kreegi
Mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa meistrivõistlused kergejõustikus II koht (kuulitõuge) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa meistrivõistlused kergejõustikus I koht (pallivise) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Mihkel Mattias Proos Hiiumaa Muuseumi fotokonkurss “Kala ja Hiiumaa” I koht Jaana Omann
Mai Maakond Henri Lepik Hiiumaa Muuseumi fotokonkurss “Kala ja Hiiumaa” Eripreemia (Hiiu Kala) Jaana Omann
Märts Maakond Gudrun Martin Pranglimise Hiiumaa finaal 18.koht (Oskajate võistlusrühm) Külli Kreegi
Märts Maakond Karl Aleks Talvi Pranglimise Hiiumaa finaal 16.koht (Oskajate võistlusrühm) Külli Kreegi
Märts Maakond Hargo Liiving Pranglimise Hiiumaa finaal 15.koht (Oskajate võistlusrühm) Külli Kreegi
Märts Maakond Henri Kallas Pranglimise Hiiumaa finaal 13.koht (Oskajate võistlusrühm) Külli Kreegi
Märts Maakond Mihkel Mattias Proos Pranglimise Hiiumaa finaal 10.koht (Oskajate võistlusrühm) Külli Kreegi
Märts Maakond Egon Naur Pranglimise Hiiumaa finaal 21.koht (Sirgujate võistlusrühm) Jaana Omann
Märts Maakond Hildegard Martin Pranglimise Hiiumaa finaal 20.koht (Sirgujate võistlusrühmas) Külli Kreegi
Märts Maakond Richard Rannu Pranglimise Hiiumaa finaal 15.koht (Sirgujate võistlusrühm) Jaana Omann
Märts Maakond Jakob Hiiemets Pranglimise Hiiumaa finaal 10.koht (Sirgujate võistlusrühm) Jaana Omann
Märts Maakond Bert Omann Pranglimise Hiiumaa finaal 8.koht (Sirgujate võistlusrühm) Jaana Omann
Märts Maakond Mikk-Kristjan Tüür Pranglimise Hiiumaa finaal 3.koht (Sirgujate võistlusrühm) Jaana Omann
Aprill Vabariik 6.klass RMK Metsaviktoriin 2016 66.-72.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik 4.klass RMK Metsaviktoriin 2016 1.-8.koht Külli Kreegi
Aprill Vabariik 3.klass RMK Metsaviktoriin 2016 15.-17.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik 2.klass RMK Metsaviktoriin 2016 15.-17.koht Jaana Omann
Aprill Vabariik 1.klass RMK Metsaviktoriin 2016 13.koht Külli Kreegi
Aprill Vald Gudrun Martin Pühalepa valla laste lauluvõistlus Pühalepa Pääsuke Pühalepa Suur Pääsuke Külli Kreegi
Aprill Vald Hildegard Martin Pühalepa valla laste lauluvõistlus Pühalepa Pääsuke Pühalepa Väike Pääsuke Külli Kreegi
Aprill Vabariik Jakob Hiiemets Nuti-Mati matemaatika EDELA piirkonna finaal 10.koht Jaana Omann
Aprill Maakond Robert Rannu, Richard Rannu, Mikk-Kristjan Tüür Saalijalgpall II koht Bogdan Dobrescu
Märts Vabariik Anette Leigri Matemaatikavõistlus Känguru 1739.koht (pre-ekolierid kokku 5390 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Mariliis Murro Matemaatikavõistlus Känguru 1599.koht (pre-ekolierid kokku 5390 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Hildegard Martin Matemaatikavõistlus Känguru 492.koht (pre-ekolierid kokku 5390 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Laur Martin Talvi Matemaatikavõistlus Känguru 299.koht (pre-ekolierid kokku 5390 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Robert Rannu Matemaatikavõistlus Känguru 330.koht (pre-ekolierid kokku 5390 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Anni Hiiemets Matemaatikavõistlus Känguru 127.koht (pre-ekolierid kokku 5390 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Markus Saarnak Matemaatikavõistlus Känguru 111.koht (pre-ekolierid kokku 5390 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Elisabet Kallas Matemaatikavõistlus Känguru 563.koht (pre-ekolierid kokku 5390 osalejat) Jaana Omann
Märts Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Matemaatikavõistlus Känguru 4296.koht (ekolierid kokku 5416 osalejat Jaana Omann
Märts Vabariik Richard Rannu Matemaatikavõistlus Känguru 4296.koht (ekolierid kokku 5416 osalejat Jaana Omann
Märts Vabariik Karl Eerik Kotter Matemaatikavõistlus Känguru 3851.koht (ekolierid kokku 5416 osalejat Külli Kreegi
Märts Vabariik Henri Lepik Matemaatikavõistlus Känguru 2473.koht (ekolierid kokku 5416 osalejat Külli Kreegi
Märts Vabariik Henri Kallas Matemaatikavõistlus Känguru 1937.koht (ekolierid kokku 5416 osalejat Külli Kreegi
Märts Vabariik Jakob Hiiemets Matemaatikavõistlus Känguru 998.koht (ekolierid kokku 5416 osalejat) Jaana Omann
Märts Vabariik Bert Omann Matemaatikavõistlus Känguru 929.koht (ekolierid kokku 5416 osalejat) Jaana Omann
Märts Vabariik Karl Aleks Talvi Matemaatikavõistlus Känguru 124.koht (ekolierid kokku 5416 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Mihkel Mattias Proos Matemaatikavõistlus Känguru 1462.koht (benjaminid kokku 4339 osalejat) Külli Kreegi
Märts Vabariik Gudrun Marin Matemaatikavõistlus Känguru 536. koht (benjaminid kokku 4339 osalejat) Külli Kreegi
Veebruar Rahvusvaheline Anette Leigri 14.Maailma laste haikude konkurss “Hommik” Peaauhind (10 peaauhinda) Külli Kreegi, Jaana Omann
Veebruar Rahvusvaheline Hildegard Martin 14.Maailma laste haikude konkurss “Hommik” Auhinnaline koht (40 auhinnalist kohta) Külli Kreegi, Jaana Omann
Märts Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide Sirgujate võistlusklassi eelvõistlus 3. koht Jaana Omann
Märts Vabariik Jakob Hiiemets Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide Sirgujate võistlusklassi eelvõistlus 7.koht Jaana Omann
Märts Vabariik Bert Omann Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide Sirgujate võistlusklassi eelvõistlus 11.koht Jaana Omann
Märts Vabariik Egon Naur Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide Sirgujate võistlusklassi eelvõistlus 32.koht Jaana Omann
Märts Vabariik Richard Rannu Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide Sirgujate võistlusklassi eelvõistlus 33.koht Jaana Omann
Märts Vabariik Hildegard Martin Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja saaremaa koolide Sirgujate võistlusklassi eelvõistlus 71.koht Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Hildegard Martin Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide eelvõistlus 8.koht (1.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Robert Rannu Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide eelvõistlus 13.koht (1.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Laur Martin Talvi Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide eelvõistlus 14.koht (1.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Anette Leigri Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide eelvõistlus 18.koht (1.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Markus Saarnak Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide eelvõistlus 21.koht (1.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Anni Hiiemets Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide eelvõistlus 22.koht (1.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Elisabet Kallas Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide eelvõistlus 6.koht (2.klassi arvestuses) Jaana Omann
Veebruar Vabariik Heleri Lepik Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiu- ja Saaremaa koolide eelvõistlus 26.koht (2.klassi arvestuses) Jaana Omann
Veebruar Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 2.koht (3.klassi arvestuses) Jaana Omann
Veebruar Vabariik Jakob Hiiemets Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 5.koht (3.klassi arvestuses) Jaana Omann
Veebruar Vabariik Bert Omann Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 8.koht (3.klassi arvestuses) Jaana Omann
Veebruar Vabariik Egon Naur Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 25.koht (3.klasside arvestuses) Jaana Omann
Veebruar Vabariik Richard Rannu Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 26.koht (3.klassi arvestuses) Jaana Omann
Veebruar Vabariik Karl Aleks Talvi Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide Oskajate võistlusrühma eelvõistlus 18.koht Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Henri Kallas Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide Oskajate võistlusrühma eelvõistlus 16.koht Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Hargo Liiving Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide Oskajate võistlusrühma eelvõistlus 14.koht Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Mihkel Mattias Proos Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide Oskajate võistlusrühma eelvõistlus 12.koht Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Gudrun Martin Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide Oskajate võistlusrühma eelvõistlus 10.koht Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Hargo Liiving Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 6.koht (6.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Mihkel Mattias Proos Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 5.koht (6.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Gudrun Martin Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 4.koht (6.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Minni-Johanna Tüür Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 12.koha (4.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Karl Eerik Kotter Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 8.koht (4.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Karl Aleks Talvi Pranglimise Eesti MV 2016 Hiiumaa koolide eelvõistlus 5.koht (4.klassi arvestuses) Külli Kreegi
Märts Maakond Hargo Liiving, Mihkel Mattias Proos Hiiumaa Noorte Meistrivõistlused Korvpallis 2016 2. koht (6. – 7.klass) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Laur Martin Talvi, Richard Rannu, Bert Omann Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 2. koht (4x25m teateujumises eelkooli – 3.klasside arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 2. koht (50m vabalt 6.-7.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 2. koht (50m selili 6.-7.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Karl Aleks Talvi Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 3. koht (50m vabalt 4.-5.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Karl Aleks Talvi Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 3. koht (50m selili 4.-5.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Bert Omann Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 4. koht (25m selili 2.-3.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Richard Rannu Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 3. koht (25m selili 2.-3.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Bert Omann Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 4. koht (25m vabalt 2.-3.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Richard Rannu Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 2. koht (25m vabalt 2.-3.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Laur Martin Talvi Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 1.koht (25m selili eelkooli- 1.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Laur Martin Talvi Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 2. koht (25m vabalt eelkooli ja 1.klassi arvestuses) Bogdan Dobrescu
Veebruar Vabariik 1. – 6. klass Euroopa 112 päeva tähistamine ja hädaabinumbri 112 meisterdamine Tänukiri Külli Kreegi, Jaana Omann
Veebruar Maakond Karl Aleks Talvi Jalgpalli osavusvõistlus 3.koht Bogdan Dobrescu
Veebruar Maakond Mihkel Mattias Proos Maakondlik bioloogiaolümpiaad 4.koht Sirje Heinma
Veebruar Maakond Gudrun Martin Maakondlik bioloogiaolümpiaad 1.koht Sirje Heinma
Jaanuar Maakond Karl Aleks Talvi Maakondlik matemaatikaolümpiaad 6.koht Külli Kreegi
Jaanuar Maakond Henri Kallas Maakondlik matemaatikaolümpiaad 5.koht Külli Kreegi
Jaanuar Maakond Hargo Liiving Koolinoorte sisekergejõustik 3. koht (6.-7.klassi kuul) Bogdan Dobrescu
Jaanuar Maakond Hargo Liiving Koolinoorte MV sisekergejõustikus 8. koht (50m tõkkejooksus) Bogdan Dobrescu
Jaanuar Vabariik Gudrun Martin Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Jaanuar rahvakalendris” 8. koht (osales 319 õpilast) Jaana Omann
Jaanuar Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Jaanuar rahvakalendris” 4.koht (osales 319 õpilast) Jaana Omann
Detsember Vabariik Mihkel Mattias Proos Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Aeg ja ajaühikud” 4.koht Külli Kreegi
Detsember Vabariik Jakob Hiiemets Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Jõululuuletused” 5.koht Jaana Omann
Detsember Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Jõulud mujal maailmas” Koht kümne esimese hulgas Jaana Omann
Detsember Vabariik Jakob Hiiemets Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Detsember rahvakalendris” Koht kümne esimese hulgas Jaana Omann
November Vabariik Mihkel Mattias Proos Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Kas tunned loodusõpetuse mõisteid” 2. koht Sirje Heinma
November Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Mardipäev” Koht kümne esimese hulgas Jaana Omann
November Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Kadripäev” Koht kümne esimese hulgas Jaana Omann
Oktoober Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Oktoober” Koht kümne esimese hulgas Jaana Omann
Oktoober Vabariik Jakob Hiiemets Keelemiksi üle-eestiline võistlus “Soome-ugri keeled” 3. koht Jaana Omann
September Vabariik Karl Aleks Talvi Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Algab kool” 5.koht Külli Kreegi
September Vabariik Henri Kallas Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Algab kool” 4.koht Külli Kreegi
September Vabariik Mihkel Mattias Proos Teadusmiksi üle-eestiline võistlus “Algab kool” 3. koht Jaana Omann
Detsember Maakond Richard Rannu, Karl Aleks Talvi Rahvastepall 3. koht Bogdan Dobrescu
Detsember Maakond Hargo Liiving, Mihkel Mattias Proos 3 x 3 korvpallisarja Hiiumaa etapp 6.koht Bogdan Dobrescu
November Maakond Robert Rannu, Elisabet Kallas, Richard Rannu 1. 2. 3. Tähelepanu, Start! Rahvastepall 4.koht Bogdan Dobrescu
September Maakond Mikk-Kristjan Tüür, Richard Rannu, Henri Kallas, Karl Eerik Kotter, Henri Lepik, Mihkel Mattias Proos, Hargo Liiving Hiiumaa MV jalgpallis 5. koht Bogdan Dobrescu
September Maakond Hargo Liiving Hiiumaa Koolinoorte MV kergejõustikus 2.koht Bogdan Dobrescu
September Maakond Mihkel Mattias Proos Hiiumaa Koolinoorte MV kergejõustikus 6.koht Bogdan Dobrescu
September Maakond Karl Eerik Kotter Hiiumaa Koolinoorte MV kergejõustikus 5. koht Bogdan Dobrescu
September Maakond Karl Aleks Talvi Hiiumaa Koolinoorte MV kergejõustikus 6.koht Bogdan Dobrescu
September Maakond Henri Kallas Hiiumaa Koolinoorte MV kergejõustikus 7.koht Bogdan Dobrescu
September Maakond Henri Lepik Hiiumaa Koolinoorte MV kergejõustikus 8.koht Bogdan Dobrescu
September Maakond Markus Saarnak, Robert Rannu, Elisabet Kallas, Jakob Hiiemets, Mikk-Kristjan Tüür, Richard Rannu 1. – 3. klasside jalgpall 5. koht Bogdan Dobrescu
September Vabariik Gudrun Martin MINU KLAAS 2015 Aukiri (Kirjandus 5.-9.klass “Klaasikillu seiklus”) Jaana Omann
September Vabariik Mihkel Mattias Proos MINU KLAAS 2015 Aukiri (Kirjandus 5.-9.klass “Klaasikillu seiklused”) Jaana Omann
September Vabariik Hargo Liiving MINU KLAAS 2015 Kiidukiri (Kirjandus 5.-9.klass “Klaasprints”) Jaana Omann
September Vabariik Mihkel Mattias Proos MINU KLAAS 2015 Kiidukiri (Kujutav kunst 5.-9.klass “Klaaslinn”) Jaana Omann
September Vabariik Bert Omann MINU KLAAS 2015 Aukiri (Kirjandus 1.-4.klass “Kuidas klaasmehikesed värvid said”) Jaana Omann
September Vabariik Jakob Hiiemets MINU KLAAS 2015 Aukiri (Kirjandus 1.-4.klass “Klaasi sünd”) Jaana Omann
September Vabariik Richard Rannu MINU KLAAS 2015 Kiidukiri (Kirjandus 1.-4.klass “Kuningannat otsides”) Jaana Omann
September Vabariik Bert Omann MINU KLAAS 2015 Kiidukiri (Kujutav kunst 1.-4.klass “Mänd”) Jaana Omann
September Vabariik Heleri Lepik MINU KLAAS 2015 Kiidukiri (Kujutav kunst 1.-4.klass “Kärbseseen”) Jaana Omann

Õpilaste saavutused aastatel 2007 – 2014 (loe edasi)

Aeg Piirkond Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
Mai Vabariik Gertrud Martin Tere, Kevad! 2015 fotokonkurss 6.koht (“Kevadet uudistamas (arusisalik)”) Külli Kreegi
Mai Vabariik Gertrud Martin Tere, Kevad! 2015 fotokonkurss 5.koht (“Me kolmekesi tuleme.. (arusisalik)” Külli Kreegi
Mai Vabariik 3. klass Võistumiksi üle-eestilises 3. kl eesti keele võistluses 3.koht Külli Kreegi
Mai Vabariik 2. klass Võistumiksi üle-eestilises 2. kl eesti keele võistluses 2.koht Jaana Omann
Mai Vabariik 2. klass Võistumiksi üle-eestilises 2. kl matemaatika võistluses 3.koht Jaana Omann
Mai Vabariik Hargo Liiving Võistumiksi üle-eestilises 5. kl inglise keele võistluses 3. koht Bogdan Dobrescu
Mai Vabariik Gudrun Martin Võistumiksi üle-eestilises 5. kl inglise keele võistluses 2.koht Bogdan Dobrescu
Mai Vabariik Mihkel Mattias Proos Võistumiksi üle-eestilises 5. kl inglise keele võistluses 1.koht Bogdan Dobrescu
Mai Vabariik Henri Kallas Võistumiksi üle-eestilises 3. kl eesti keele võistluses 3.koht Külli Kreegi
Mai Vabariik Karl Aleks Talvi Võistumiksi üle-eestilises 3. kl matemaatika võistluses 2. koht Külli Kreegi
Mai Vabariik Jakob Hiiemets Võistumiksi üle-eestilises 2. kl matemaatika võistluses 2. koht Jaana Omann
Mai Maakond Robert Rannu Algklasside olümpiapäev III koht (1.klassi pallivise) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Richard Rannu Algklasside olümpiapäev I koht (2.klassi 40m jooksus) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Richard Rannu Algklasside olümpiapäev I koht (2.klassi kaugushüppes) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Richard Rannu Algklasside olümpiapäev I koht ( 2.klassi palliviskes) Bogdan Dobrescu
Mai Vabariik Hargo Liiving, Gertrud Martin, Mihkel Mattias Proos Joonistusvõistluse „Püüa kakku“ Näitusele pääsenud töö Jaana Omann
Mai Vabariik Gertrud Martin Joonistusvõistluse „Püüa kakku“ žürii tunnustus Jaana Omann
Mai Vabariik Hargo Liiving Joonistusvõistluse „Püüa kakku“ Eripreemia Jaana Omann
Mai Maakond Gudrun Martin, Gertrud Martin, Mihkel Mattias Proos Ennetusprojekt 5.koht Jaana Omann
Mai Maakond Henri Kallas, Karl Aleks Talvi, Hargo Liiving, Mihkel Mattias Proos Hiiumaa koolinoorte MV tänavakorvpallis II koht (4.-5.klasside noormehed) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Mihkel Mattias Proos Hiiumaa koolinoorte MV kergejõustikus VI koht (4.-5. klasside kuulitõukes) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV kergejõustikus I koht (4.-5. klasside kuulitõukes) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV kergejõustikus I koht (4.-5. klasside pallivise) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV kergejõustikus I koht (4.-5. klasside kaugushüpe) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV kergejõustikus III koht (4. – 5.klasside 60 m tõkkejooks) Bogdan Dobrescu
Mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV kergejõustikus III koht (4. – 5.klasside 60 m jooks) Bogdan Dobrescu
Aprill Vabariik 2. klass RMK Metsaviktoriin 2015 IV koht Jaana Omann
Aprill Vabariik 1. klass RMK Metsaviktoriin 2015 III koht Jaana Omann
Aprill Vabariik 3. klass RMK Metsaviktoriin 2015 II koht Külli Kreegi
Aprill Vabariik Gertrud Martin Matemaatikavõistlus Känguru 1947. koht (benjaminid kokku 4061 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Gudrun Martin Matemaatikavõistlus Känguru 811. koht (benjaminid kokku 4061 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Henri Lepik Matemaatikavõistlus Känguru 1636. koht (ekolierid kokku 5337 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Minni-Johanna Tüür Matemaatikavõistlus Känguru 1340. koht (ekolierid kokku 5337 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Henri Kallas Matemaatikavõistlus Känguru 66. koht (ekolierid kokku 5337 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Karl Aleks Talvi Matemaatikavõistlus Känguru 45. koht (ekolierid 5337 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Mikk-Kristjan Tüür Matemaatikavõistlus Känguru 1508. koht (pre-ekolierid kokku 4996 osalejat) Jaana Omann
Aprill Vabariik Jakob Hiiemets Matemaatikavõistlus Känguru 930. koht (pre-ekolierid kokku 4996 osalejat) Jaana Omann
Aprill Vabariik Bert Omann Matemaatikavõistlus Känguru 842. koht (pre-ekolierid kokku 4996 osalejat) Jaana Omann
Aprill Vabariik 1. ja 2. klass Üleriiklik matemaatikavõistlus Mate Talgud 28. koht (1045 võistkonnast) Jaana Omann
Aprill Vabariik 3. klass Üleriiklik matemaatikavõistlus Mate Talgud 5. koht (1045 võistkonnast) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Munadepühad” 9. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Kas tunned Eesti linde?” 3. koht Jaana Omann
Märts Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Mida sa tead enda hammastest?” 2. koht Jaana Omann
Märts Vabariik Egon Naur Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Kevad” 9. koht Jaana Omann
Märts Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Kevad” 3. koht Jaana Omann
Veebruar Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Eesti Vabariik” 3. koht Jaana Omann
Veebruar Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Sõbrapäev” 3. koht Jaana Omann
Veebruar Vabariik Gertrud Martin Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Vastlapäev” 7. koht Külli Kreegi
Veebruar Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Vastlapäev” 4. koht Jaana Omann
Märts/aprill Vabariik Mihkel Mattias Proos Teadusmiksi üle-eestilises võistluses “Kevadlilled metsas ja aias” 2. koht Jaana Omann
Veebruar/märts Vabariik Mihkel Mattias Proos Teadusmiksi üle-eestilises võistluses “Eesti linnad” 3. koht Jaana Omann
Aprill Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV sulgpallis 5.koht Heli Tuisk
Aprill Maakond Karl Eerik Kotter Suursaarte piirkondlik finaal Miksikese Pranglimises 2015 14.koht (Sirgujate arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Karl Aleks Talvi Suursaarte piirkondlik finaal Miksikese Pranglimises 2015 10.koht (Sirgujate arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Henri Kallas Suursaarte piirkondlik finaal Miksikese Pranglimises 2015 8. koht (Sirgujate arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Mihkel Mattias Proos Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 23.koht (Hiiu- ja Saaremaa võistlusrühma Oskajate arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Jakob Hiiemets Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 30.koht (Hiiu- ja Saaremaa võistlusrühma Sirgujate arvestuses) Jaana Omann
Aprill Maakond Karl Eerik Kotter Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 15.koht (Hiiu- ja Saaremaa võistlusrühma Sirgujate arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Karl Aleks Talvi Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 13.koht (Hiiu- ja Saaremaa võistlusrühma Sirgujate arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Henri Kallas Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 6.koht (Hiiu- ja Saaremaa võistlusrühma Sirgujate arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Gertrud Martin Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 11.koht (Hiiu- ja Saaremaa 6. klassi arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Gudrun Martin Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 14.koht (Hiiu- ja Saaremaa 5. klassi arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Mihkel Mattias Proos Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 11.koht (Hiiu- ja Saaremaa 5. klassi arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Karl Eerik Kotter Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 12.koht (Hiiu- ja Saaremaa 3. klassi arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Karl Aleks Talvi Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 10.koht (Hiiu- ja Saaremaa 3. klassi arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Henri Kallas Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 5.koht (Hiiu- ja Saaremaa 3. klassi arvestuses) Külli Kreegi
Aprill Maakond Bert Omann Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 11.koht (Hiiu- ja Saaremaa 2. klassi arvestuses) Jaana Omann
Aprill Maakond Richard Rannu Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 10.koht (Hiiu- ja Saaremaa 2. klassi arvestuses) Jaana Omann
Aprill Maakond Jakob Hiiemets Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 6. koht (Hiiu- ja Saaremaa 2. klassi arvestuses) Jaana Omann
Aprill Maakond Egon Naur Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 5.koht (Hiiu- ja Saaremaa 2. klassi arvestuses) Jaana Omann
Aprill Maakond Mikk-Kristjan Tüür Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 4.koht (Hiiu- ja Saaremaa 2. klassi arvestuses) Jaana Omann
Aprill Maakond Heleri Lepik Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 12.koht (Hiiu- ja Saaremaa 1. klassi arvestuses) Jaana Omann
Aprill Maakond Elisabet Kallas Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistlus 6. koht (Hiiu- ja Saaremaa 1. klassi arvestuses) Jaana Omann
Aprill Vabariik Henri Kallas Pranglimise Eesti MV 2015 eelvõistluste 185. koht Külli Kreegi
Märts Maakond Karl Aleks Talvi, Henri Kallas, Minni-Johanna Tüür Kriminaalne viktoriin 3. koht Külli Kreegi
Märts Maakond 1. – 6. klass Hiiumaa kooliteatrite festival Parim terviklahendus Külli Kreegi
Veebruar Maakond Karl Aleks Talvi Jalgpalli osavusfestival “Värav” 2. koht
Märts Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV võrkpallis 3.koht Uno Kõiv
4. märts Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 2. koht (teateujumine 4x25m arvestuses 6.-7.klass) Uno Kõiv
4. märts Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 2. koht (teateujumine 4x25m arvestuses 4.-5.klass) Uno Kõiv
4. märts Maakond Karl Aleks Talvi Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 2. koht (teateujumine 4x25m arvestuses lasteaed-3.klass) Uno Kõiv
4. märts Maakond Mihkel Mattias Proos Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 4.koht (50m selili 4.-5.klassi arvestuses) Uno Kõiv
4. märts Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 3.koht (50m selili 4.-5.klassi arvestuses) Uno Kõiv
4. märts Maakond Mihkel Mattias Proos Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 5.koht (50m vabalt 4.-5.klasside arvestuses) Uno Kõiv
4. märts Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 3.koht (50m vabalt 4.-5.klassi arvestuses) Uno Kõiv
4. märts Maakond Karl Aleks Talvi Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 4.koht (25m selili 2.-3.klassi arvestuses) Uno Kõiv
4. märts Maakond Karl Aleks Talvi Hiiumaa koolinoorte MV ujumises 3.koht (25m selili 2.-3.klassi arvestuses) Uno Kõiv
Veebruar Vabariik 2. klass Võistumiks, 2.klassi eesti keele võistlus. Koht 10 parima hulgas (5.koht) Jaana Omann
Veebruar Vabariik Jakob Hiiemets Võistumiks, 2.klassi eesti keele võistlus. Koht 10 parima hulgas (9.koht) Jaana Omann
Jaanuar Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistluste jooksualad 3. koht (tõkkejooks) Uno Kõiv
Jaanuar Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistluste II etapp II koht (kõrgushüpe) Uno Kõiv
Jaanuar Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistluste II etapp I koht (kuulitõuge) Uno Kõiv
Jaanuar Vabariik Mihkel Mattias Proos Teadusmiksi üle-eestilises võistluses “Eesti sümbolid ja traditsioonid” II koht Jaana Omann
Jaanuar Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Jaanuar ja veebruar” II koht Jaana Omann
Jaanuar Vabariik Henri Kallas Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Jaanuarikuu tähtpäevad” VI koht Külli Kreegi
Jaanuar Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Jaanuarikuu tähtpäevad” III koht Jaana Omann
Jaanuar Vabariik Mihkel Mattias Proos Teadusmiksi üle-eestilises võistluses “Lapsed tuppa, tali tuleb! ” II koht Jaana Omann
Detsember Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Eesti vanasõnad ja mõistatused” II koht Jaana Omann
Detsember Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestilises võistluses “Jõuludest mujal maailmas” II koht Jaana Omann
Detsember Vabariik Mikk-Kristjan Tüür SA PERH verekeskuse joonistusvõistlus “Doonor on elupäästja” III koht Jaana Omann
Detsember Vabariik Bert Omann SA PERH verekeskuse joonistusvõistlus “Doonor on elupäästja” II koht Jaana Omann
Detsember Vabariik Richard Rannu SA PERH verekeskuse joonistusvõistlus “Doonor on elupäästja” I koht Jaana Omann
Detsember Vabariik Robert Rannu SA PERH verekeskuse joonistusvõistlus “Doonor on elupäästja” II-III koht Jaana Omann
Detsember Vabariik Elisabet Kallas SA PERH verekeskuse joonistusvõistlus “Doonor on elupäästja” II-III koht Jaana Omann
September Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Arvuta!” 5. koht Külli Kreegi
September Vabariik Mihkel Mattias Proos Minu Miksikese üle-eestiline võistlus “Tere, kool!” 6. koht Jaana Omann
Detsember Maakond Hargo Liiving, Mihkel Mattias Proos, Richard Rannu, Henri Kallas Sportland 3 X 3 korvpallisarja Hiiumaa etapp 3. koht (4. – 5.klasside poiste arvestus) Uno Kõiv
November Maakond Richard Rannu, Karl Aleks Talvi Tähelepanu, start! ja rahvastepall 3. koht Uno Kõiv
November Vabariik Robert Rannu Võistumiks, 1.klassi matemaatika võistlus. Koht 10 parima hulgas (9.koht) Jaana Omann
November Vabariik 2. klass Võistumiks, 2.klassi matemaatika võistlus. Koht 10 parima hulgas (5.koht) Jaana Omann
November Vabariik 3. klass Võistumiks, 3. klassi matemaatika võistlus Koht 10 parima hulgas (7.koht) Külli Kreegi
September Maakond Hargo Liiving, Mihkel Mattias Proos Hiiumaa jalgpall 5. koht Uno Kõiv
November Vald Mihkel Mattias Proos Pühalepa Vanameeste algatatud koduloo uurimus võistlus I koht Sirje Heinma
Oktoober Vabariik Robert Rannu Tervise Arengu Instituudi omaloomingukonkurss „Reklaam koolitoidule“ 3. koht (algklasside vanuserühm) Jaana Omann
Oktoober Vabariik Karl Aleks Talvi, Bert Omann, Karl Eerik Kotter, Mikk-Kristjan Tüür, Egon Naur, Gertrud Martin Riigimetsa Majandamise Keskuse joonistuskonkurss “Eesti koolilaste metsapostkaart 2014” Autor 36 parima töö hulgas rahvahääletuse põhjal Jaana Omann
September Vabariik Hargo Liiving Kergejõustik Haapsalus I KOHT Uno Kõiv
September Maakond Hargo Liiving Hiiumaa Mitmevõistlus I KOHT Uno Kõiv
Aeg Piirkond Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
Mai Vabariik Mihkel Mattias Proos Jäälinnu joonistusvõistlus 1. koht (7 – 10-aastaste vanuserühm) Jaana Omann
Mai Vabariik Bert Omann Jäälinnu joonistusvõistlus 4. koht (7 – 10-aastaste vanuserühm) Jaana Omann
Mai Vabariik Gudrun Martin Jäälinnu joonistusvõistlus 6. koht (7 – 10-aastaste vanuserühm) Jaana Omann
Mai Maakond Richard Rannu Hiiumaa algklasside olümpiapäev 2014 I koht (palliviskes) Uno Kõiv
Mai Maakond Richard Rannu Hiiumaa algklasside olümpiapäev 2014 I koht (40 m jooksus) Uno Kõiv
Mai Maakond Richard Rannu Hiiumaa algklasside olümpiapäev 2014 II koht (300 m jooksus) Uno Kõiv
Mai Maakond Richard Rannu Hiiumaa algklasside olümpiapäev 2014 III koht (kaugushüppes) Uno Kõiv
Mai Maakond Sander Miller Hiiumaa koolinoorte MV kergejõustikus I koht (6. – 7. kl tõkkejooks) Uno Kõiv
Mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV kergejõustikus I koht (4. – 5. kl pallivise) Uno Kõiv
Mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa koolinoorte MV kergejõustikus III koht (4. – 5. kl kuulitõuge) Uno Kõiv
Mai Vabariik Egon Naur Võistumiks 2014 loodusõpetuse võistlus 3. koht (1.klassi arvestuses) Jaana Omann
Mai Vabariik 1. klass Võistumiks 2014 loodusõpetuse võistlus 2. koht Jaana Omann
Mai Vald Gertrud Martin Pühalepa Pääsuke 2014 Suur Pääsuke 2014 Külli Kreegi
Aprill Vabariik 4. klass Metsaviktoriin 2014 X koht Jaana Omann
Aprill Vabariik 2. klass Metsaviktoriin 2014 VIII koht Külli Kreegi
27. märts Vabariik Gertrud Martin Matemaatikavõistlus “Känguru” 1577. koht (benjamin kokku 3993 osalejat) Külli Kreegi
27. märts Vabariik Lily Marlen Matemaatikavõistlus “Känguru” 1359. koht (benjamin kokku 3993 osalejat) Külli Kreegi
27. märts Vabariik Sander Miller Matemaatikavõistlus “Känguru” 631. koht (benjamin kokku 3993 osalejat) Külli Kreegi
27. märts Vabariik Mihkel Mattias Proos Matemaatikavõistlus “Känguru” 766. koht (ekolierid kokku 4576 osalejat) Jaana Omann
27. märts Vabariik Gudrun Martin Matemaatikavõistlus “Känguru” 499. koht (ekolierid kokku 4576 osalejat) Jaana Omann
27. märts Vabariik Richard Rannu Matemaatikavõistlus “Känguru” 1270. koht (pre-ekolierid kokku 3976 osalejat) Jaana Omann
27. märts Vabariik Minni-Johanna Tüür Matemaatikavõistlus “Känguru” 1067. koht (pre-ekolierid kokku 3976 osalejat) Külli Kreegi
27. märts Vabariik Bert Omann Matemaatikavõistlus “Känguru” 1067. koht (pre-ekolierid kokku 3976 osalejat) Jaana Omann
27. märts Vabariik Karl Eerik Kotter Matemaatikavõistlus “Känguru” 994. koht (pre-ekolierid kokku 3976 osalejat) Külli Kreegi
27. märts Vabariik Jakob Hiiemets Matemaatikavõistlus “Känguru” 800. koht (pre-ekolierid kokku 3976 osalejat) Jaana Omann
27. märts Vabariik Henri Lepik Matemaatikavõistlus “Känguru” 388. koht (pre-ekolierid kokku 3976 osalejat) Külli Kreegi
27. märts Vabariik Henri Kallas Matemaatikavõistlus “Känguru” 220. koht (pre-ekolierid kokku 3976 osalejat) Külli Kreegi
27. märts Vabariik Karl Aleks Talvi Matemaatikavõistlus “Känguru” 120 koht (pre-ekolierid kokku 3976 osalejat) Külli Kreegi
27. märts Vabariik Kristo Karelsohn Matemaatikavõistlus “Känguru” 5. koht (pre-ekolierid kokku 3976 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Sander Miller Üleriigiline autojoonistuste võistlus “Minu lemmikauto 2014: Sõidukid õhus, maal ja vees” 1. koht (6.klassi õpilastest) Jaana Omann
Aprill Vabariik Jaagup Paat Üleriigiline autojoonistuste võistlus 5. klassi õpilastest koht kümne võitja hulgas Jaana Omann
Aprill Vabariik Mihkel Mattias Proos Üleriigiline autojoonistuste võistlus 4. klassi õpilastest koht kümne võitja hulgas Jaana Omann
Aprill Vabariik Hargo Liiving Üleriigiline autojoonistuste võistlus “Minu lemmikauto 2014: Sõidukid õhus, maal ja vees” 3. koht (4.klassi õpilastest) Jaana Omann
Aprill Vabariik Karl Aleks Talvi, Henri Kallas, Kristo Karelsohn Üleriigiline autojoonistuste võistlus 2. klassi õpilastest koht kümne võitja hulgas Jaana Omann
Aprill Vabariik Henri Lepik Üleriigiline autojoonistuste võistlus 3. koht (2. klassi õpilastest) Jaana Omann
Aprill Vabariik Karl Eerik Kotter Üleriigiline autojoonistuste võistlus “Minu lemmikauto 2014: Sõidukid õhus, maal ja vees” 2. koht (2. klassi õpilastest) Jaana Omann
Aprill Vabariik Bert Omann, Richard rannu, Egon Naur, Mikk-Kristjan Tüür, Jakob Hiiemets Üleriigiline autojoonistuste võistlus 1. klassi õpilastest koht kümne võitja hulgas Jaana Omann
24. märts Maakond Hargo Liiving, Jaagup Paat Kooliliiga minivõrkpall III koht Uno Kõiv
25. märts Maakond Gudrun Martin, Mihkel Mattias Proos, Gertrud Martin, Jaagup Paat, Sander Miller Nukitsa viktoriin 1. koht Jaana Omann, Külli Kreegi
6. märts Maakond Hargo Liiving, Jaagup Paat Võrkpalli võistlused 3.koht Uno Kõiv
Veebruar Rahvusvaheline Richard Rannu, Bert Omann, Jakob Hiiemets, Kristo Karelsohn, Karl Aleks Talvi, Karl Eerik Kotter, Henri Kallas, Minni-Johanna Tüür, Gudrun Martin, Mihkel Mattias Proos Joonistuskonkurss Eesti Vabariigi president tänab ilusa ja huvitava pildi joonistamise eest. Jaana Omann
29. jaanuar Maakond Hargo Liiving Hiiumaa sisekergejõustik II koht (kuul) Uno Kõiv
1. veebruar Maakond Sander Miller Bioloogiaolümpiaad 1. koht (6.-7. kl.) Sirje Heinma
25. jaanuar Maakond Sander Miller Matemaatikaolümpiaad 3.- 4. koht Külli Kreegi
Detsember Maakond Sander Miller Kärdla Linnaraamatukogu jõulukaartide meisterdamise konkurss Väga kaunis kaart (vanem vanuserühm) Jaana Omann
Detsember Maakond Gudrun Martin Kärdla Linnaraamatukogu jõulukaartide meisterdamise konkurss Väga kaunis kaart (vanem vanuserühm) Jaana Omann
Detsember Maakond Bert Omann Kärdla Linnaraamatukogu jõulukaartide meisterdamise konkurss Väga kaunis kaart (noorem vanuserühm) Jaana Omann
Detsember Vabariik Gudrun Martin Üle-Eestiline õpilastööde VII kunstikonkurss “Minu klaas 2013” Publiku lemmik Kullo Lastegaleriis, klaasitöö “Vaagen” Jaana Omann
Detsember Rahvusvaheline Henri Lepik Ajakirja Täheke ja Euroopa Parlamendi Infobüroo korraldatud joonistusvõistlus “Mina ja sport”. Võidutöö/kalendritöö, Tähekese eripreemia Jaana Omann
November Vabariik Karl Aleks Talvi Robotex 2013 joonistuskonkurss “Robotite loomaaed” Parim töö (8 aastased ja nooremad, kooliastmeti äramärgitud) Jaana Omann
November Vabariik Jakob Hiiemets Robotex 2013 joonistuskonkurss “Robotite loomaaed” Parim töö (8 aastased ja nooremad, kooliastmeti äramärgitud) Jaana Omann
November Vabariik Sander Miller Robotex 2013 joonistuskonkurss “Robotite olümpia” Parim töö, 14.koht (8 – 14 aastased) Jaana Omann
September Vabariik Gudrun Martin Üle-Eestiline õpilastööde VII kunstikonkurss “Minu klaas 2013” 2.koht (1.-4.klass, kirjandus) Jaana Omann
September Vabariik Kristo Karelsohn Üle-Eestiline õpilastööde VII kunstikonkurss “Minu klaas 2013” 3.koht (1.-4.klass, kirjandus) Külli Kreegi
September Vabariik Markus Martin Üle-Eestiline õpilastööde VII kunstikonkurss “Minu klaas 2013” 1. koht (5.-9.klass, kirjandus) Jaana Omann
Aeg Piirkond Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
Mai Maakond 1.- 6. klass Maakondlik õpilastööde näitus 2013 Hiiu Leht tunnustab ( kaasi- ja savitööd) Jaana Omann
Mai Maakond Naatan Treiman, kristo Karelsohn, Karl Aleks Talvi, Minni-Johanna Tüür, Hargo Liiving, Jaagup Paat, Sander Miller, Rainer Paar Maakondlik õpilastööde näitus 2013 Kärdla Linnavalitsuse tunnustus (Lehmamamma vasikatega) Jaana Omann
Mai Maakond 1.- 6. klass Maakondlik õpilastööde näitus 2013 Hiiumaa Muuseum tunnustab pärandiaastal 2013 (savitööd) Jaana Omann
Mai Maakond Sander Miller Koolinoorte kergejõustiku MV III koht kaugushüppes (4.-5. klasside arvestuses) Uno Kõiv
Mai Maakond Hargo Liiving Koolinoorte kergejõustiku MV I koht palliviskes (4.-5. klasside arvestuses) Uno Kõiv
Mai Maakond Markus Martin Maakondlik kunstiõpetuse olümpiaad Kõige modernsem töö Jaana Omann
Mai Maakond Lily Marlen Maakondlik kunstiõpetuse olümpiaad Kõige ajaloolisem töö Jaana Omann
Mai Maakond Sander Miller Maakondlik kunstiõpetuse olümpiaad Kõige tõsisem töö Jaana Omann
Mai Vald Lily Marlen Pühalepa Pääsuke 2013 Suur Pääsuke 2013 Külli Kreegi
Aprill Vabariik Jaagup Paat Autojoonistusvõistlus „Minu lemmikauto 2013: Eriotstarbelised autod“ 10. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Henri Lepik, Sander Miller Autojoonistusvõistlus „Minu lemmikauto 2013: Eriotstarbelised autod“ 8. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Henri Kallas Autojoonistusvõistlus „Minu lemmikauto 2013: Eriotstarbelised autod“ 7. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Karl Aleks Talvi, Markus Martin Autojoonistusvõistlus „Minu lemmikauto 2013: Eriotstarbelised autod“ 6. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Karl Eerik Kotter, Mihkel Mattias Proos, Rainer Paar Autojoonistusvõistlus „Minu lemmikauto 2013: Eriotstarbelised autod“ 5. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Kristo Karelsohn, Hargo Liiving Autojoonistusvõistlus „Minu lemmikauto 2013: Eriotstarbelised autod“ 4. koht Jaana Omann
Märts Maakond Hargo Liiving, Sander Miller Koolinoorte rahvastepalli võistlus II koht Uno Kõiv
Märts Maakond Karl Aleks Talvi Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlused ujumises I koht seleiliujumises (Lasteialapsed ja I klassi vanuserühm) Uno Kõiv
Märts Rahvusvaheline Sander Miller Matemaatikavõistlus “Känguru” 873 koht (kokku 3976 osalejat) Külli Kreegi
Märts Rahvusvaheline Markus Martin Matemaatikavõistlus “Känguru” 81 koht (kokku 3976 osalejat) Külli Kreegi
Mai Maakond Hargo Liiving III kl. Hiiumaa algklasside olümpiapäev 2013 I koht kaugushüppes 3,95 m. Uno Kõiv
Mai Maakond Hargo Liiving III kl. Hiiumaa algklasside olümpiapäev 2013 I kont 40 m jooksus 6,6 Uno Kõiv
Mai Maakond Hargo Liiving III kl. Hiiumaa algklasside olümpiapäev 2013 I kont palliviskes 58,72 m. Uno Kõiv
Jaanuar Maakond Sander Miller Matemaatika olümpiaad I koht, 5.klasside arvestuses Külli Kreegi
Detsember Maakond Hargo Liiving, Sander Miller Koolinoorte rahvastepalli võistlus II koht Uno Kõiv
November Vabariik Gertrud Martin Ajakirja “Täheke” ja Euroopa Parlamendi Infobüroo korraldatud laste kunstivõistlus “Euroopa rikas loomariik” Loomaaia eripreemia Jaana Omann
November Vabariik Lily Marlen Ajakirja “Täheke” ja Euroopa Parlamendi Infobüroo korraldatud laste kunstivõistlus “Euroopa rikas loomariik” Võidutöö, 2013 aasta lauakalendri töö Jaana Omann
November Vabariik Karl Aleks Talvi Loovtöödekonkurss “Söögivahetund” III koht (algkooli vanuserühm) Jaana Omann
Aeg Piirkond Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
23.mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa algklasside olümpiapäev II koht (40 meetri jooksus) Kristi Heilman
23.mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa algklasside olümpiapäev I koht (kaugushüppes) Kristi Heilman
23.mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa algklasside olümpiapäev I koht (palliviskes) Kristi Heilman
Mai Maakond Sander Miller Maakondlik kunstiõpetuse olümpiaad 2. koht Jaana Omann
Mai Maakond Mart Aleks Nittim Maakondlik kunstiõpetuse olümpiaad 1. koht Jaana Omann
Aprill Vald Gudrun Martin Pühalepa Pääsuke 2012 2. koht Külli Kreegi
Aprill Vald Gertrud Martin Pühalepa Pääsuke 2012 Suur Pääsuke 2012 Külli Kreegi
Aprill Vabariik Sander Miller Fotokonkurss “Looduse Aasta foto 2012” .ürii tunnustus Külli Kreegi
Aprill Vabariik Jaagup paat Matemaatikavõistlus “Känguru” 753. koht (kokku 4398 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Lily Marlen Matemaatikavõistlus “Känguru” 632. koht (kokku 4398 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Mart Aleks Nittim Matemaatikavõistlus “Känguru” 589. koht (kokku 3866 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Markus Martin Matemaatikavõistlus “Känguru” 478. koht (kokku 3866 osalejat) Jaana Omann
Aprill Vabariik Gertrud Martin Matemaatikavõistlus “Känguru” 154. koht (kokku 4398 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Sander Miller Matemaatikavõistlus “Känguru” 15. koht (kokku 4398 osalejat) Külli Kreegi
Aprill Vabariik Rainer Paar Poiste autode joonistusvõistlus MINU LEMMIKAUTO 2012 : LUKSUSAUTOD 10. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Mart Aleks Nittim Poiste autode joonistusvõistlus MINU LEMMIKAUTO 2012 : LUKSUSAUTOD 9. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Hargo Liiving Poiste autode joonistusvõistlus MINU LEMMIKAUTO 2012 : LUKSUSAUTOD 8. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Mihkel-Mattias Proos Poiste autode joonistusvõistlus MINU LEMMIKAUTO 2012 : LUKSUSAUTOD 7. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Markus Martin Poiste autode joonistusvõistlus MINU LEMMIKAUTO 2012 : LUKSUSAUTOD 5. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Sander Miller Poiste autode joonistusvõistlus MINU LEMMIKAUTO 2012 : LUKSUSAUTOD 4. koht Jaana Omann
Jaanuar Maakond Markus Martin Matemaatikaolümpiaad V klass I-II koht Jaana Omann
Jaanuar Maakond Sander Miller Matemaatikaolümpiaad IV klass I koht Külli Kreegi
Detsember Vabariik Siret Hiiemäe Joonistusvõistlus “Doonor on elupäästja” I koht (I klassi arvestuses) Jaana Omann
Detsember Vabariik Gertrud Martin Joonistusvõistlus “Doonor on elupäästja” I koht (II klassi arvestuses) Jaana Omann
Detsember Vabariik Hargo Liiving Joonistusvõistlus “Doonor on elupäästja” III koht (II klassi arvestuses) Jaana Omann
September Vabariik Anni Miller Joonistusvõistlus “Elu globaliseeruvas maailmas” GIS-teabepäev II koht (9 – 12 aasatased) Jaana Omann
September Vabariik Triin Helimets MINU KLAAS 2011 kirjanduskonkurss I koht (algkool) Jaana Omann
September Vabariik Anni Miller MINU KLAAS 2011 kirjanduskonkurss I koht (põhikool) Jaana Omann
September Vabariik Ester Pärn MINU KLAAS 2011 kirjanduskonkurss Tänukirja vääriline Jaana Omann
Aeg Piirkond Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
Mai Vabariik Triin Helimets “Tere kevad!” kevadfotode konkurss VII koht Jaana Omann
Mai Vabariik Anni Miller “Tere kevad!” kevadfotode konkurss II koht ja VIII koht Jaana Omann
Mai Vabariik Ester Pärn “Tere kevad!” kevadfotode konkurss I koht Jaana Omann
Mai Vabariik Anni Miller, Ester Pärn Lühijutuvõistlus “Lumeinimese poiss Yeti seiklused” Jutt 15 parima loo hulgas Jaana Omann
Mai Vabariik Anni Miller, Triin Helimets, Sander Miller, Lily Marlen, Jaagup Paat, Mihkel-Mattias Proos Illustreeritud luuletuse konkurss “Valge kassi aasta” Žürii tunnustus Külli Kreegi, Jaana Omann
17. mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa algklasside Olümpiapäev I koht (40 meetri jooksus) Kristi Heilman
17. mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa algklasside Olümpiapäev I koht (kaugushüppes) Kristi Heilman
17. mai Maakond Hargo Liiving Hiiumaa algklasside Olümpiapäev I koht (palliviskes) Kristi Heilman
20.-22. mai Vabariik Anni Miller Bioloogia olümpiaadi lõppvoor Käärikul 3. koht Sirje Heinma
12. mai Maakond Triin Helimets Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlused orienteerumises I koht Kristi Heilman
28. aprill Maakond Anni Miller Inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi piirkonnavoor 4. – 5. koht Jaana Omann
28. aprill Maakond Ester Pärn Inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi piirkonnavoor 1. – 2. koht Jaana Omann
18. märts Vabariik Anni Miller Matemaatikavõistlus “Känguru” 499. koht (kokku 3825 osalejat) Jaana Omann
18. märts Vabariik Lily Marlen Matemaatikavõistlus “Känguru” 628. koht (kokku 4631 osalejat) Külli Kreegi
18. märts Vabariik Sander Miller Matemaatikavõistlus “Känguru” 153. koht (kokku 4631 osalejat) Külli Kreegi
18. märts Vabariik Markus Martin Matemaatikavõistlus “Känguru” 67. koht (kokku 4631 osalejat) Jaana Omann
Aprill Vabariik Anni Miller Looduse Aasta Foto 2011 Žürii tunnustus: 2 fotot(“Nariliblikas nurmenukul” ja verikireslased) Jaana Omann
Aprill Vabariik Hargo Liiving Poiste autode joonistusvõistlus MINU LEMMIKAUTO 2011 : MINU PEREAUTO 8. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Jaagup Paat, Markus Martin Poiste autode joonistusvõistlus MINU LEMMIKAUTO 2011 : MINU PEREAUTO 7. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Mihkel – Mattias Proos, Poiste autode joonistusvõistlus MINU LEMMIKAUTO 2011 : MINU PEREAUTO 5. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Mart – Aleks Nittim Poiste autode joonistusvõistlus MINU LEMMIKAUTO 2011 : MINU PEREAUTO 1. koht Jaana Omann
14. aprill Maakond Anni Miller Kunstiõpetuse olümpiaad II koht Jaana Omann
14. aprill Maakond Triin Helimets Kunstiõpetuse olümpiaad II – III koht Jaana Omann
14. aprill Maakond Mart – Aleks Nittim Kunstiõpetuse olümpiaad I koht Jaana Omann
Aprill Maakond Sander Miller Pranglimise piirkondlik finaal 8. koht Külli Kreegi
2. aprill Vabariik Ester Pärn Sten Roosi nimeline lastemuinasjuttude võistlus eripreemia Jaana Omann
5. veebruar Maakond Anni Miller Bioloogia olümpiaad 2. koht Sirje Heinma
5. veebruar Maakond Ester Pärn Bioloogia olümpiaad 6. koht Sirje Heinma
15. jaanuar Maakond Anni Miller Matemaatika olümpiaad 4. koht Jaana Omann
15. jaanuar Maakond Mart – Aleks Nittim Matemaatika olümpiaad 9. – 11. koht Külli Kreegi
15. jaanuar Maakond Markus Martin Matemaatika olümpiaad 3. – 4. koht Jaana Omann
Oktoober Vabariik Anni Miller Eesti Loomakaitse Seltsi joonistuskonkurss. 4. koht Jaana Omann
Detsember Vabariik Ester Pärn, Anni Miller Ökokrati loodusviktoriin Auhinnaline koht vanuseklassis 10-12 aastat õpilased Jaana Omann
November Rahvusvaheline Anni Miller Joonistusvõistlus “Joonistame Euroopat” Siiri Oviiri eripreemia Jaana Omann
17. oktoober Vabariik Anni Miller Fotokonkurss “Kultuuriloolised hooned ja kunstivarad Eestimaal” 3. koht Jaana Omann
28. oktoober Vabariik Anni Miller, Mart-Aleks Nittim, Ester Pärn Õgijate nuputamismäng (aastalind 2010) Kõige järjepidevamad ja nutikamad kaasalööjad (11-14 aastaste vanuserühmas) Külli Kreegi, Jaana Omann
28. oktoober Vabariik Triin Helimets, Lily Marlen, Sander Miller Õgijate nuputamismäng (aastalind 2010) Kõige järjepidevamad ja nutikamad kaasalööjad (7-10 aastaste vanuserühmas) Külli Kreegi, Jaana Omann
28. oktoober Vabariik Jaagup Paat Õgijate nuputamismäng (aastalind 2010) Kõige nutikam kaasalööja (7-10 aastaste vanuserühmas) Külli Kreegi
18. september Vabariik Jaagup Paat Üle-Eestiline õpilastööde V kunstikonkursi MINU KLAAS 2010 jutuvõistlus Tänukiri jutuvõistlusel osalemise eest Külli Kreegi
18. september Vabariik Sander Miller Üle-Eestiline õpilastööde V kunstikonkursi MINU KLAAS 2010 jutuvõistlus Tänukiri jutuvõistlusel osalemise eest Külli Kreegi
September Vabariik Anni Miller Fotokonkurss “Suve ilu ja võlu” 3.-5. koht Jaana Omann
September Vabariik Sander Miller Fotokonkurss “Suve ilu ja võlu” 2. koht Jaana Omann
September Vabariik Alar Pähn Iloni Imedemaa logo legendivõistlus Grand Prix auhind Jaana Omann
September Vabariik Anni Miller Iloni Imedemaa logo legendivõistlus Grand Prix auhind Jaana Omann
September Vabariik Ester Pärn Iloni Imedemaa logo legendivõistlus Eriauhind Jaana Omann
Aeg Piirkond Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
Juuni Vabariik Kaarel-Eeril Sarapuu Fotokonkurss “Kevadärevus” 2. koht (foto “Kevade ja talve piiril”) Jaana Omann
Juuni Vabariik Sander Miller Fotokonkurss “Kevadärevus” 3.-4. koht (foto “Ärevus”) Jaana Omann
Juuni Vabariik Lily Marlen Fotokonkurss “Kevadärevus” Eripreemia – silmapaistev linnufoto (foto “Peatuspaik”) Jaana Omann
Juuni Vabariik Suuremõisa PK Fotokonkurss “Kevadärevus” Silmapaistev esinemine – 15 fotot, millest ära märgiti 7 Jaana Omann
Mai Vabariik Anni Miller “Tere kevad” projekti fotokonkurss 2. koht (foto “Jalutuskäik”) Jaana Omann
Aprill Vabariik Alar Pähn Poiste autode joonistusvõistlus
MINU LEMMIKAUTO 2010 : SUURED AUTOD
5. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Jaagup Paat
Kaarel Eerik Sarapuu
Poiste autode joonistusvõistlus
MINU LEMMIKAUTO 2010 : SUURED AUTOD
6. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Priit Sauer Poiste autode joonistusvõistlus
MINU LEMMIKAUTO 2010 : SUURED AUTOD
8. koht Jaana Omann
Aprill Vabariik Sander Miller Poiste autode joonistusvõistlus
MINU LEMMIKAUTO 2010 : SUURED AUTOD
9. koht Jaana Omann
30. aprill Maakond Anni Miller Kunstiõpetuse olümpiaad I koht Jaana Omann
30. aprill Maakond Mart-Aleks Nittim Kunstiõpetuse olümpiaad II koht Jaana Omann
20. aprill Maakond Anni Miller, Ester Pärn, Kaarel-Eerik Sarapuu Õpioskuste olümpiaad II koht (võistkond “Pühalepa”) Jaana Omann
17. aprill Vald Anni Miller Lauluvõistus “Pühalepa Pääsuke” 1. koht – Pühalepa Suur Pääsuke Külli Kreegi
17. aprill Vald Lily Marlen Lauluvõistus “Pühalepa Pääsuke” 1. koht – Pühalepa Väike Pääsuke Külli Kreegi
5. aprill Maakond Celesthy Planken Pranglimise piirkondlik finaal 8. koht Jaana Omann
5. aprill Maakond Sander Miller Pranglimise piirkondlik finaal 14. koht Külli Kreegi
Aprill Vabariik Lily Marlen Olümpiateemaliste muinasjuttude võistlus 1. koht – tema muinasjutt “Prints olümpiasportlane” trükitakse ära uues olümpiaraamatus Külli Kreegi
19. märts Vabariik Mart-Aleks Nittim Matemaatikavõistlus “Känguru” 9. koht (kokku 4041 osalejat) Külli Kreegi
19. märts Vabariik Priit Sauer Matemaatikavõistlus “Känguru” 125. koht (kokku 4041 osalejat) Külli Kreegi
19. märts Vabariik Anni Miller Matemaatikavõistlus “Känguru” 503. koht (kokku 3853 osalejat) Jaana Omann
2009-2011 Vabariik Suuremõisa PK Projekt “Meisterdame 1000 nukku” Nukud oslevad rändnäitusel Jaana Omann, Külli Kreegi
6. märts Maakond Suuremõisa PK Kooliteatrite festival Tänukiri mitmekülgsuse eest Jaana Omann, Külli Kreegi
15. veebruar Maakond Suuremõisa PK Hiiumaa koolinoorte teatevõistlus TÄHELEPANU START 8. koht Külli Kreegi
6. veebruar Maakond Anni Miller Matemaatika olümpiaad 5.-7.. koht Jaana Omann
6. veebruar Maakond Kaarel-Eerik Sarapuu Matemaatika olümpiaad 9. koht Jaana Omann
Oktoober Rahvusvaheline Kaarel-Eerik Sarapuu Ajakirja “Täheke” ja Euroopa Parlamendi Infobüroo korraldatud laste kunstivõistlus “Joonistame muinasjuttu!” Hr. Tunne Kelami eripreemia Jaana Omann
November Vabariik Celesty Planken Delfi Tähekese “Dinosauruste elu” joonistusvõistlus II koht (2 piletit etendusele JALUTUSKÄIK DINOSAURUSTEGA) Jaana Omann
14. september Vabariik Sander Miller Õpilastööde kunstikonkurss “Minu klaas 2009” Maie-Ann Raun-i eripreemia Jaana Omann
Aeg Regioon Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
Mai Hiiu-Saare-Lääne Markus Martin, Anni Miller, Alar Pähn METSAVIKTORIIN 2009 Klassi parim vastaja Jaana Omann
Mai Hiiu-Saare-Lääne Celesthy Planken, Kaarel Eerik Sarapuu, Ester Pärn METSAVIKTORIIN 2009 Tubli vastaja 15
15. mai Maakond Celesthy Planken Hiiumaa algklasside olümpiapäev I koht (2. klassi pallivise) Külli Kreegi
9. mai Vabariik Ester Pärn Essee konkurss “Mets toidab ja katab” I koht (vanuserühm 1. – 4. klass) Jaana Omanngi
30. aprill Maakond Liisu Maar Kunstiõpetus olümpiaad II koht (6.-7. kl arvestuses) Jaana Omann
27. märts Vabariik Anni Miller Känguru võistlus 213. koht (3.-4. kl arvestus; 3718 osalejat) Külli Kreegi
27. märts Vabariik Liisu Maar Känguru võistlus 1001. koht (5.-6. kl arvestus; 3537 osalejat) Külli Kreegi
2009 Maakond Ester Pärn, Kaarel – Eerik Sarapuu, Celesthy Planken PÄÄSTETEEMALINE LOOMINGUVÕISTLUS 2009 päästekoer Nublu tänab ja avaldab kiitust vahva loometöö eest. Jaana Omann
20. november Maakond Anni Miller, Ester Pärn, Liisu Maar, Anu Sarapuu HOT (Hiidlane On Tegija) raames “Meeskonnatöö ja isetegemine” Vilditud sügisannid Jaana Omann
Aeg Regioon Õpilane Üritus Saavutus Õpetaja
28. aprill Maakond Jaanika Kutser Kunstiõpetuse olümpiaad II koht Jaana Omann
18. aprill Vabariik Dagmar Laevameister, Toivo Sikkel, Allar Esko, Kerli Kivi, Maret Sõmer Pranglimise võistkondlik KV 16. koht Margus Sõmer
15. aprill Maakond Toivo Sikkel, Allar Esko, Janar Leigri Hiiumaa MV korvpallis (6-7 klass) II koht Uno Kõiv
9. aprill Maakond Allar Esko Hiiumaa 7-8 klasside inglise keele olümpiaad II koht Margit Rohusaar
2. aprill Maakond Maret Sõmer Hiiumaa MV pranglimises I koht Margus Sõmer
2. aprill Maakond Dagmar Laevameister, Toivo Sikkel, Kerli Kivi Hiiumaa MV pranglimises II koht Margus Sõmer
2. aprill Maakond Allar Esko Hiiumaa MV pranglimises III koht Margus Sõmer
27. märts Vabariik Hergo Liiving, Kert Vilt, Kaimas Silk, Oliver Liir, Riho Havi, Hendrik Saarnak, Urmo Tubala, Toivo Sikkel, Janar Leigri, Allar Esko Maapõhikoolide korvpall (7-9 klass) 12. – 13. koht Uno Kõiv
5. märts Maakond Revo-Kaur Kreegi Hiiumaa MV ujumises II koht Uno Kõiv
5. märts Maakond Hergo Liiving Hiiumaa MV ujumises III koht Uno Kõiv
18. veebruar Maakond Celesthy Planken, Gerli Kesküla, Anni Miller, Ester Pärn Algklasside rahvastepall III koht Uno Kõiv
17. veebruar Maakond Maret Sõmer Hiiumaa MV males II koht Ahti Rool
16. veebruar Maakond Kaimas Silk Hiiumaa talimängud – sõudeergomeeter I koht Uno Kõiv
16. veebruar Maakond Eero Tross, Hergo Liiving Hiiumaa talimängud – sangpomm I koht Uno Kõiv
16. veebruar Maakond Revo-Kaur Kreegi Hiiumaa talimängud – ujumine III koht Uno Kõiv
16. veebruar Maakond Oliver Liir Hiiumaa talimängud – sangpomm III koht Uno Kõiv
16. veebruar Maakond Liisu Miller, Allar Esko Ajaloo olümpiaad III koht Antti Leigri
7. veebruar Maakond Toivo Sikkel Sisekergejõustik – kõrgushüpe II koht Uno Kõiv
7. veebruar Maakond Toivo Sikkel Sisekergejõustik – paigalt kolmikhüpe II koht Uno Kõiv
7. veebruar Maakond Riho Havi Sisekergejõustik – paigalt kaugushüpe II koht Uno Kõiv
7. veebruar Maakond Hendrik Saarnak, Toivo Sikkel Sisekergejõustik – paigalt kaugushüpe III koht Uno Kõiv
2. veebruar Maakond Anni Julge Muusikaolümpiaad II koht Külli Kreegi
2. veebruar Maakond Liisu Miller Matemaatikaolümpiaad II koht Margus Sõmer
26. jaanuar Maakond Hergo Liiving, Kaimas Silk, Hendrik Saarnak, Oliver Liir, Riho Havi, Kert Vilt Hiiumaa MV sisejalgpallis II koht Uno Kõiv
15. jaanuar Maakond Toivo Sikkel Hiiumaa MV sisekergejõustikus III koht Uno Kõiv
8. oktoober Maakond Dagmar Laevameister 8. ja 9. klasside kirjandivõistlus III koht Marika Mägi
6. oktoober Maakond Hergo Liiving, Oliver Liir, Hendrik Saarnak, Kert Vilt, Kaimas Silk, Urmo Tubala, Jarmo Liit, Toivo Sikkel, Janar Leigri, Eero Tross Hiiumaa MV jalgpallis III koht Uno Kõiv
20. september Maakond Toivo Sikkel Hiiumaa kergejõustiku mitmevõistlus II koht Uno Kõiv
20. september Maakond Anu Sarapuu Hiiumaa kergejõustiku mitmevõistlus I koht Maarika Kiislar
20. september Maakond Liisu Maar Hiiumaa kergejõustiku mitmevõistlus III koht Maarika Kiislar

Õpilaste kirjanduskonkursside tööd

Tutvu Suuremõisa kooli õpilaste kirjanduskonkursi töödega, et saada osa nende suurepärasest loomingust. Nimele vajutades avaneb konkursitöö.

Minu klaas 2015 kirjanduskonkursi tööd

Bert Omann“Kuidas klaasmehikesed värvid said” (aukiri 1.-4.klass)
Jakob Hiiemats“Klaasi sünd” (aukiri 1.-4.klass)
Richard Rannu“Kuningannat otsides” (kiituskiri 1.-4.klass)
Gudrun Martin“Klaasikillu seiklus” (aukiri 5.-9.klass)
Mihkel Mattias Proos“Klaasikillu seiklused” (aukiri 5.-9.klass)
Hargo Liiving“Klaasprint” (kiituskiri 5.-9.klass)

Minu klaas 2013 kirjanduskonkursi tööd

Markus Martin“Lugu klaasikillust” (I koht)
Gudrun Martin“Klaasikillumäng” (II koht)
Kristo Karelsohn“Klaasikild ja legomees” (III koht)

Minu klaas 2011 kirjanduskonkursi tööd

Triin Helimets“Klaaskausi seiklus” (I koht)
Anni Miller“Väike Kerttu ja klaasikoll” (I koht)
Ester Pärn“Veider planeet” (tänukiri)

Iloni Imedemaa logo legendivõistlus

Anni Miller (Grand Prix auhind)
Alar Pähn (Grand Prix auhind)
Ester Pärn (Eriauhind)

Kas tekkis küsimus?

Kui Sul tekkis küsimus ja soovid lisainfot, siis soovime Sind meeleldi aidata. Palun jäta selleks enda kontaktandmed ja me võtame Sinuga ise ühendust.

    Leia meid ka kaardilt

    Veendu, kui lähedal kõik vajalik lapsele asub. Jaga kaarti ka oma sõpradega.