Suuremõisa õpilastel on sellel nädalal õuesõpe

Esimesel päeval uurisime tigude ehitust, mida nad toidulaual eelistavad ja loomulikult tegime ka tigude võiduajamist.

Neljapäeva õuesõpe “Puud ja seened” viis meid jalutuskäigule Suuremõisa parki, kus uurisime lähemalt puid, mängisime “Aardelaegast” ning püüdsime selgeks saada lehed, võrsed, võrakujud ja muu, mis üht puud teisest eristada aitab. 🌲🌳 Jalutuskäigul saime mõndagi teada seeneriigi mitmekesisusest ja metsaelus valitsevatest suhetest ning loomulikult vaatlesime seeni väljast ja seest.

Reedene õuesõpe toimus Sarve poolsaarel mere ääres. Õppisime tundma merd ja selle vajalikkust meile. Uurisime lähemalt kivistisi ning saime teadmisi merekeskkonna kaitsest. 🤓