Võitjad on selgunud!

Suuremõisa lossi külastajamängude ideekonkursil valisime välja kaks mänguideed 🏆🏆: Õuduste aardejaht ja Põgenemistuba. Nendest tulevad superägedad mängud!

Konkursil osales kuus võistkonda eri vanuses noori Suuremõisast ja Käinast. Kummastki koolist tuli üks võiduidee. Õuduste aardejahi pakkusid välja Adele Suvi, Konrad Kotkas, Säsi Lee Kadak ja Miloone Aurelia Martin Suuremõisast ning Põgenemistoa – Kristelle Platov ja Meribell Rüütel Käinast ja koolil külas olnud Heimtali põhikooli õpilased Maria Teras, Petra Okas, Kessu Vinkel ja Emma Johanna Küttä. Palju õnne teile!